reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
sprzedam 11 puszek mleka Nutramigen 2 Lipil.
55e za całość.

2enxdnq.jpg
 
...
Wyprzedaży ciąg dalszy bo zostały mi już 2 tygodnie do wyjazdu
a wiec

tor hot wheels za 12 e ( stan idealny ..rozłożony ,postał kilka dni i schowany do kartonu )

Hot Wheels Sky Jump Trackset – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

mikser ręczny za 6 e




dywanik z księżniczkami za 8 e

rowerek 3 kołowy stan techniczny dobry trzeba lekko nasmarować gdzie nie gdzie i kolor do odświeżenia za 5 e

2 zabawki V- tech grające..ciuchcia i gąsienica z możliwościa zamocowania napałąku od wózka
za 10 e ( Rezerwacja)


zastaw muzyczny
za 5 e

Barierka mothercare różowa na łóżko za 15 e
plecaczek teletubiś za 3 e( sprzedane )

zestaw 12 płyt cd baby mozart za 5 e ( sprzedane)
Zobacz załącznik 483191Zobacz załącznik 483192Zobacz załącznik 483193Zobacz załącznik 483194Zobacz załącznik 483195Zobacz załącznik 483196Zobacz załącznik 483197Zobacz załącznik 483198Zobacz załącznik 483199Zobacz załącznik 483200
 
ODDAM DSC_0579.jpg
Monitor CRT Samsung 17 cali SyncMaster 753 DF, sprawny. Kupiłam płaski, więc jeśli komuś się przyda chętnie oddam.

NIEAKTUALNE.
 
Ostatnia edycja:
WYPRZEDAŻ

został mi tylko tydzień do wyjazdu i to sa rzeczy które mi nie będą potrzebne a nawet są zbędne

Rowerek 3 kołowy oddam za darmo
Barierka ochronna na łóżko różowa mothercare za 12 e

Dwyanik Zygzak McQueem za 5 e ( rezerwacja)

mikser ręczny za 5 e

urządzenie do pieczenia chleba stan idealny za 25 e( z lidla)



klocki Mega Bloks( duże ) za 2 e
klocki typu lego dla starszego dziecka za 3 e



 
Ostatnia edycja:
WYPRZEDAŻ

został mi tylko tydzień do wyjazdu i to sa rzeczy które mi nie będą potrzebne a nawet są zbędne

Rowerek 3 kołowy oddam za darmo
Barierka ochronna na łóżko różowa mothercare za 12 e
Dywanik księżniczki za 5 e
Dwyanik Zygzak McQueem za 5 e
tor hot wheels za 10 e ( stan idealny ..rozłożony ,postał kilka dni i schowany do kartonu )

Hot Wheels Sky Jump Trackset – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores


mikser ręczny za 5 e

urządzenie do pieczenia chleba stan idealny za 25 e( z lidla)

mam też dużo Książek romansów z serii DaCapo ...kocham je ale niestety muszę się z nimi rozstać ze względu na dużą wagę.:( cena za szt to 3 e ..są one dla mnie wiecej warte tym bardziej że to są ciężko dostępne tytuły ale wiem że za wiecej tutaj ich nie sprzedam ..stan książek odeniam na bardzo dobry

klocki Mega Bloks( duże ) za 2 e
klocki typu lego dla starszego dziecka za 3 e



To ja poproszę roewrek, mega bloks i lego :)
 
reklama
Do góry