reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Witam mam do sprzedania Laktator Mini Electric (Medela) Dodatkowo za darmo oddam muszle laktacyjne Avent oraz krem Lansinoh HPA Lanolin ( koszt w aptece €19) użyty tylko dwa razy.

DSC_6535.jpgZobacz załącznik 518510
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wykonuje czapeczki na szydelku na zamowienie.
Zapraszam na stronke do obejrzenia.
Woolly Daisy



Mam DO SPRZEDANIA 2 foteliki do karmienia.
Jestem z Ennis. Cena 30€ za jeden.
Zdjecia na maila.
 
Mam do sprzedania moses basket z TkMaxx (kosztował 63 e ,sprzedaję za 20e) Mało używany ( z materacykiem i małą kołderką):
DSCN4401.jpg DSCN4400.jpg
Tylko Galway!
 
Sprzedam :

1. elektroniczna niania 20e
2. ksiazka Pierwszy rok zycia dziecka 8e
3. przewijak 20e (z wanienką, stan dobry, jedynie nalezaloby wymienic materacyk, ktory jest troszke poprzecierany)
4. Samsung Galaxy S ( z ładowarka, słuchawkami, przezroczystym ochraniaczem) 150 e

Ceny do malej negocjacji. Zainteresowanych prosze o kontakt na priv
 

Załączniki

  • niania.jpg
    niania.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 30
  • ksiazka.jpg
    ksiazka.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 19
  • przewijak.jpg
    przewijak.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 30
  • Samsung-Galaxy-S-I9000-logo.jpg
    Samsung-Galaxy-S-I9000-logo.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
reklama
na sprzedaz:
IMG_9162.jpgIMG_9163.jpgIMG_9184.JPG1fc1c1c2db5852e08ffc380475e2633670a31554ca7406e7b4fb1445601eed78.jpgTufi_podgrzewacz_domowo_samochodowy.jpg
buty zimowe skora rozm 38 cena 15e
ubranko do chrztu rozm 74 do tego kurtka zimowa, dodatkowa kamizelka i spodnie, czapka buciki cena 20e
kombinezon spiworek na zime do wozka nowy nieuzywany rozm 0-12 miesiecu cena 18e
podgrzewacz do butelek samochodowo-domowy uzyty 3 razy cena 20e
 
Do góry