reklama

Ogłoszenia: oddam/sprzedam/żłobki

Temat na forum 'Ogłoszenia- Białystok' rozpoczęty przez Melasa_27, 8 Luty 2008.

1. Melasa_27

Melasa_27 Fanka BB :)

Witam wszystkie Mamy i ich słodkie pociechy!
    A tym samym przepraszam, ze tak się wpraszam ;-) Rzecz w tym, że administratorzy forum dość skutecznie zakopali i schowali przed nowymi użytkownikami wątki o chorych dziciach użytkowniczek BabyBoom :-(

Zapraszam do zapoznania się z historią majowej Malwinki i pomoc jej rodzinie.

WĄTEK >> tutaj

Tylko nie kierujcie się 1 postem o wysyłaniu SMSów (teraz już ta opcja nie działa). Pomóc można poprzez wpłaty na konto Fundacji Polsat lub też poprzez przekazanie 1% podatku (ale tutaj przyjdzie im czekać na pieniądze jeszcze kilka miesięcy, a czas bardzo nagli).

Mam nadzieje, że ściśnie was za serce i coś z portfeli wysupłacie! :-D

Pozdrawiam :-)

Strona Malwinki: Serce Malwiny

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kinga80

kinga80 Fanka BB :)

w Białymstoku nie powinno byc kłopotu z zakupem tego mleka. zresztą niby dlaczego miałoby go tu nie być w sklepach, jest dość popularne.

3. reklama
  4. kinga80

kinga80 Fanka BB :)

Oddam jedną torebkę (325g) Sinlaca. Data przydatności 03.10.2009. Odbiór osobisty w Białymstoku lub za pośrednictwem poczty.
    Kontakt: ulasz1@o2.pl

Ostatnia edycja: 26 Wrzesień 2009
  5. natalunia

natalunia mamusia :)

Zapraszam wszystkie Mamy, które mają coś do oddania, sprzedania lub coś do zakomunikowania do umieszczania poniżej swoich propozycji :-) Bardzo proszę o nie zakładanie dodatkowych wątków.

6. ulamisiula

ulamisiula Zaciekawiona BB

Witam!Przebywam na uropie wychowawczym i by dorobić do domowego budżetu robię różne rzeczy na sprzedaż.W tym roku proponuje choinki.Wymiary choinek to
    szer.podstawy-10 cm
    wysokość całkowita- 32 cm
    Mogą być jedno lub dwukolorowe.
    Do wyboru sa następujące kolory:
    -czerwony
    -zielony
    -złoty
    -srebrny
    -brązowy
    -niebieski
    Kolory mogą być ustawione po skosie lub poziomo.
    Oto przykładowe choinki
    1
    2.
    3
    4
    5
    6
    7.
    8

7. e-stera

e-stera Fan(ka)

Nie każdemu musi się podobać ..........................moja koleżanka na dniach otwartych byłą i nic jej nie zachwyciło.
    Trzeba sie liczyc z krytyką

Ostatnia edycja: 21 Grudzień 2009
  8. natalunia

Drogie Mamusie! Mam do oddania mleko początkowe NAN ACTIVE 1 (pół puszki otwarte jest od tygodnia) i NAN 1 w kartonie (całe, nie rozpakowane). Zainteresowane mamusie proszę o wiadomość na priva.

9. aga_ta

aga_ta Początkująca w BB

Witam

mam do oddania mleko Bebilon pepti 1 , termin przydatności 06.06.2011 (otwarte ok 1 m-c temu, użyte dwukrotnie), smoczki 1 avent nieużywane - 3 sztuki, pudełko wkładek laktacyjnych bella mama (pudełko jest otwarte,a w środku ok 30 wkładek).

Odbiór w Białymstoku. kontakt : agata.pietryszyk@gmail.com

10. reklama
  11. deizi37

deizi37 Zaciekawiona BB

Witam oddam mleko poczatkowe dla niemowlat 1 puszke NAN N.A. nie otwierane data warznosci do 2011.Bialystok zainetresowanych zapraszam na moje gg 8820124.Pozdrawiam:-)

12. natalunia

Mam do oddania VitaK - jeżeli ktoraś potrzebuje, to wezmę w piątek.

Poleć forum