reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia: oddam/sprzedam/żłobki

reklama
Dziewczyny - mam do sprzedania NOWE i NIEUŻYWANE smoczki ortodontyczne uspokajacze Tommiee Tippie ( od 6 miesiąca i drugi komplet od 9-tego + zwierzaki ). Kupione w Smyku za 24,99 za 2 sztuki, a zwierzaki za 10zł w Auchanie. Mam do sprzedania 2 komplety - zwierzaki dołożę komuś kto się zdecyduje. Kupiliśmy naszej Basi ale po rozpakowaniu okazały się za duże na jej małą mordkę. Sprzedam albo zamienię za smoczki Avent (0-3m ). Wszystkie w opakowaniu do przechowywania oprócz zwierzaków.
Takie mam:
Smoczek ortodontyczny CAIR 9-18 Tommee Tippee 2x (2239605462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ( wzór 1 )
Smoczek ortodontyczny uspokajający C-Air 3-6m+ odblaskowe Gwiazdki Tommee Tippee cena 19.00 PLN
Tommee Tippee Smoczek uspokajający FUNKY FACE 6+ (2193289712) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


A na takie zamienię:
Avent smoczki uspokajające 2szt 0-6 Gryzak 8wzorów (2239697633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ( wzór 6,7,8 )
 
Sprzedam buciki dziewczęce wiosenno-jesienne (kupione we francji) rozmiar 18 w stanie bdb. (30 zł. para), oraz sandały chłopięce Nike czarno-niebieskie w stanie dobrym rozmiar 18,5-19 (15zł.).


Fioletowe..jpgFioletowe przód..jpgRóżowe..jpgSandałki chłopięce Nike roz. 18,5-19..jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam. Mam do odsprzedania troszkę rzeczy dla maluszków. Wszystko jest nowe. Najprościej znaleźć je i obejrzeć na allegro, bo tam je wystawiam. Nick użytkownika: narozny28
A jak jesteście z Białegostoku to mogę gratis podrzucić we wskazane miejsce.
Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563360Zobacz załącznik 563361Zobacz załącznik 563362Zobacz załącznik 563363Zobacz załącznik 563364Zobacz załącznik 563365Zobacz załącznik 563366Zobacz załącznik 563367Zobacz załącznik 563368Zobacz załącznik 563369
 
Witam młoda mama potrzebuje ubrań ciazowych aktualnie jestem w 10tym tyg ale juz mi brzuszek rosnie ,przyjme wszystko na lato prosze o kontakt gdyby ktos cos posiadal i chcial oddac
 
Do góry