reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia: oddam/sprzedam/żłobki

reklama
Drogie Panie :-)

Mam przyjemność was poinformować że nie długo, miasto Białystok zostanie dołączone do projektu stworzonego MKiDN, który powstał po to by zachęcić wszystkie mamy oraz nauczycieli do zachęcania dzieci, by rozwijały swoją wyobraźnię w miarę dorastania.

Przez wzgląd że, polskie dzieci jako użytkownicy coraz bardziej korzystają z internetu, został przeprowadzone badanie które ukazuje:

co 5 dziecko w Polsce rozpoczyna kontakty z Internetem mając < 4 lata
78% dzieci pierwszy raz wchodzących do Internetu jest w wieku 5-9 lat
83% dzieci spędza czas w Internecie na grach
81% polskich uczniów korzysta z Internetu przy odrabianiu lekcji
połowa dzieci spędza czas w Internecie przeglądając strony WWW
co 5 badany rodzic przyznaje, że jego dziecko korzysta z
programów P2P (19%) i czyta blogi (18%), a część z nich także
je pisze (16%)

Tak na prawdę, istnieje wielka luka pod tym względem ponieważ w innych państwach tj. Brytania, posiadają serwisy kładące podstawy edukacyjne, ucząc w ciekawy i przystępny sposób.

MKiDN, postanowiło stworzyć również polski projekt nazwany KULA.

Znajduje się on pod adresem:

Kula- MKiDN

Celem było to, by była interaktywna, bajecznie kolorowa, przedstawia Polskę jako ciekawą "krainę", gdzie się podróżuje, odkrywając kolejne miejsca dowiadując się o nowych rzeczach.

Miasto Białystok ma się ukazać już 3 marca, ale już teraz zachęcamy do zapoznawania się z materiałami.

Warto jeszcze wspomnieć, że ma służyć nie tylko młodym rodzicom i rodzicom mających już doświadczenie, ale także nauczycielom.

Dlatego też posiada darmowe materiały, które można ściągnąć i pracować z dziećmi nie używając komputerka.

Gorąco zachęcamy do dzielenia się swoimi sugestiami i wrażeniami.

Gorące pozdrowienia wszystkim milusińskim mamusiom :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy :)

Od razu mówię, o co chodzi :) Jestem fotografem i szukam chętnych mam (mamy z tatusiami również mile widziane) na brzuszkową sesję fotograficzną :) (z Białegostoku i okolic) Dla Was będzie to fajna pamiątka, a dla mnie możliwosc rozbudowania portfolio... :)

Sesja może byc w studio/plenerze/u Was w domu... czy gdzie tylko sobie wymyślicie :)

Czekam na kontakt :)
Serdecznie pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry