reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogłoszenia ogólne

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2009
Postów
15 660
Miasto
west clare :-)
Bardzo ważne info!!!


Dziewczyny które maja suwaczki na maluchy.pl proszone są o ich usunięcie na tą strone jacyś hakerzy wrzucili wirusa dokonujacego zamachów na kompa , oraz blokuje on stronki na BB
 
reklama
Ogłoszenie od admina :


"Kochane moje moderatorki bardzo proszę przekażcie w swoich grupach, że szykują nam się fajne spotkania w ramach Aktywnych Mam. Jedną datę już znam 19.11 w Warszawie, później będą to Kraków, Katowice, Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Poznań Bydgoszcz.

Spotkania są przeznaczone dla " brzuchatek" oraz dla mamuś z dzieciaczkami do roku :biggrin2: A teraz o samym spotkaniu - na spotkaniu odbędą się dwa warsztaty - jeden dotyczący pielęgnacji oraz problemów skórnych dzieciaczków (alergie, nietolerancje itp.), drugi będzie dotyczył wspomagania rozwoju poprzez zabawę. Oba będą miały charakter praktyczny, więc ćwiczmy i rozwijamy się wspólnie:)

Przygotowujemy też niespodzianki - miłe. Od poniedziałku pierwsze zapisy na Aktywnych Mamach. Rozpropagujcie proszę, bo myślę, że to fajny pomysł.
Pani od sensoryki jest świetna, bo poznałam, pani dermatolog podobno też :biggrin2:Ja szykuje się na spotkanie w każdym z tych miast:), więc mam szansę Was spotkać. Hurra:biggrin2: "
 
daty pierwszych 4 spotkań dla mam:
19.11 Warszawa Turkusowa Lampa
25.11 Łódź Studio Tańca Jankowski
3.12 Kraków hotel Best Western
9.12 Katowice Studio Kreacja


możnma zapisywac się jedynie przez portal aktywnemamy.pl
możecie zalogować sie na tym samym nicku i haśle co na bb jednak musicie w profilu
zrobić opcję ":edytuj profil" i tam na samym dole zaznaczyć TAK (jest opcja czy chcesz się logować do aktywne mamy pl ...)
 
Ostatnia edycja:
Ogłoszenie od admina :


"Kochane moje moderatorki bardzo proszę przekażcie w swoich grupach, że szykują nam się fajne spotkania w ramach Aktywnych Mam. Jedną datę już znam 19.11 w Warszawie, później będą to Kraków, Katowice, Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Poznań Bydgoszcz.

Spotkania są przeznaczone dla " brzuchatek" oraz dla mamuś z dzieciaczkami do roku :biggrin2: A teraz o samym spotkaniu - na spotkaniu odbędą się dwa warsztaty - jeden dotyczący pielęgnacji oraz problemów skórnych dzieciaczków (alergie, nietolerancje itp.), drugi będzie dotyczył wspomagania rozwoju poprzez zabawę. Oba będą miały charakter praktyczny, więc ćwiczmy i rozwijamy się wspólnie:)

Przygotowujemy też niespodzianki - miłe. Od poniedziałku pierwsze zapisy na Aktywnych Mamach. Rozpropagujcie proszę, bo myślę, że to fajny pomysł.
Pani od sensoryki jest świetna, bo poznałam, pani dermatolog podobno też :biggrin2:Ja szykuje się na spotkanie w każdym z tych miast:), więc mam szansę Was spotkać.o A przytulna Ja : "
w eff. A
@; fh
29tyg E Przedtem
 

Podobne tematy

Do góry