reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogłoszenia różne

misza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Sierpień 2008
Postów
591
Miasto
Polska
Poszukuje we Wrocławiu zaufanego masażysty. takiego który pomaga przy rozmasowywaniu bóli karku, pleców, ogólnie kręgosłupa czy odcinka lędźwiowego. Znacie kogoś?
 
reklama
Firma BLUE MONEY organizuje darmowe Kursy Inteligencji Finansowej na terenie Wrocławia i nie tylko.

Są one przeznaczone dla ludzi którzy chcą zapewnić stabilną przyszłość finansową sobie i najbliższym bez względu na poziom ich wiedzy.

Dowiesz się jak systematycznie odkładając nawet małe kwoty osiągać ponadprzeciętne zyski przy maksymalnym zabezpieczeniu kapitału.

Są to sposoby idealne do finansowania edukacji dziecka lub zwiększania swojej przyszłej emerytury.

Przyszłość Twoja i Twoich najbliższych jest warta tego, aby poświęcić im ten czas.

Zapisz się na Darmowy Kurs Inteligencji Finansowej! Więcej informacji na stronie:

inteligencjafinansowa.com
 
Witam mamy, serdecznie polecam wszystkim zajecia na basenie z niemowlakami. My zaczelysmy chodzic kiedy Sara miala 10 tygodni. Tobardzo fajna zabawa i mily sposob spedzania czasu z dzieckiem. No i na pewno pomoze przy dzieciach, ktore niekoniecznie chca spac, bo mala po plywaniu jest zawsze tak zmeczona, ze spi zanim jeszcze ja przebiore i wloze do wozka :) Nie chodzimy na zaden kurs poniewaz sa one dosc drogie no i nie zawsze udaloby nam sie isc w ten sam dzien na ta sama godzine. Musialam sie wiec "zhabilitowac" z tego tematu i teraz ucze ja sama - wbrew pozorom nie jest to trudne :) Narazie uczymy sie plywac na pleckach bez podtrzymywania, ostatnio udalo sie juz opanowac zanurzanie glowki. Bardzo chetnie powitalybysmy towazystwo do naszych basenowych zabaw. Moze sa jakies mamy, ktore chcialyby z nami chodzic na basen? W grupie zawsze zabawniej :) Chodzimy na rozne baseny, bo poki co nie udalo nam sie znalezc tego jednego, najlepszego.
 
My troche "oblatalysmy" baseny i stwierdzam ze najlepszy to jendka aquapark: cala infrastruktura jest przygotowana m.in. pod niemowlaki. Pozniej Redeco. POzostale pozostawiaja wiele do zyczenia (ale nie bylam dawno na teatralnej, choc wspomniuenia mam takie sobie).
Teraz akurat chodzimy na zajecia grupowe w ramahc rehabilitacji na akademii rolniczej.

Ale swoja droga to odwazna mama jestes, nie ma co, wczesnie zaczynacie! JA sie balam o zarazki, uszy itd. i zaczelam w 6 m-cu zycia corki. Ale jak bysmy mieli drugiego babla to zaczne wczesniej:)
 
Rzeczywiscie, pod wzgledem infrastruktury aquapark jest ok, ale troche za duzo tam ludzi, zwlaszcza teraz w wakacje. No i moim zdaniem basen dla dzieci jest zbyt plytki, bardzo ciezko jest uczyc malucha na siedzaco :) O wiele lepiej plywalo nam sie na stadionie olimpijskim, ale tam z kolei trzeba placic za kazdego plywaka, nawet jesli jest to niemowle. Podobno na Chelmonskiego jest basen bardzo dobrze przystosowany do niemowlat, ale nie uwzgledniaja tam kart Multisport, co mi sie nie podoba :) W Redeco jeszcze nie bylysmy i tam chyba pojdziemy nastepnym razem. Tylko jak tam wyglada sprawa z przyjsciem? Trzeba rezerwowac miejsce czy niekoniecznie?
 
Do redeco chodziliśmy na kurs pływanie i było ok.
Do aquaparku chodzimy teraz i jest całkiem fajnie, duże przebieralnie dla calej rodzinki i cieplutki basenie dla najmłodszych. Ale w weekend trochę zbyt tłoczno.
 
reklama
Do góry