reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogłoszenia różne

Witam mam do sprzedania wózek wielofunkcyjny Deltim Puma beżowo-oliwkowy za 420 zł, dla mam z BB za 400 zł. Wózek jest jak nowy, używaliśmy go nie spełna 10 miesięcy, jeszcze na gwarancji do końca października. Opis i zdjęcia w aukcji na allegro wózek deltim Puma jak nowy + gratis parasolka (1214466093) - Aukcje internetowe Allegro
wózek sprzedajemy ponieważ dostaliśmy w prezencie spacerówkę typu parasolka, a że mieszkamy w bloku nie mamy gdzie ich trzymać.
polecam i zachęcam do zakupu.
 
reklama
Witam drogie mamy,
mam do sprzedania mleko NAN 1 pro (jakieś ulepszone) 300g po dwie paczki. Po zakupie owego mleka chciałam dokarmiać córeczkę, lecz po pierwszej "butli" tylko pluła...Tak więc jedno opakowanie jest szczelnie zapakowane, drugie otwarte, ale prawie pełne (zużyte tylko na jedną porcję). Jestem pewna, że moja mała nie będzie tego piła, szkoda żeby się zmarnowało...no i wiążemy ledwo koniec z końcem i nawet głupie 20zł to w tej chwili dużo...
 
Oferuję wykonanie profesjonalnej sesji ciążowej w warunkach studyjnych lub plenerowych
Jeśli oczekujesz na przyjście na świat swojego maleństwa, to jest to niepowtarzalna okazja żeby utrwalić Twoje nowe piękno na gustownych, artystycznych fotografiach
Sama najlepiej wiesz jak zmienia się Twoje ciało w tym wspaniałym okresie, więc szkoda nie zostawić sobie pamiątki po tym stanie

Efektem sesji zdjęciowej jest zawsze pakiet 20-30 zdjęć profesjonalnie przygotowanych i zretuszowanych za pomocą programu graficznego
Dodatkowo mogę przygotować stylowy album w pięknej oprawie ze zdjęciami w dużym formacie (np. 15x21 cm)
Obszar działania: Wrocław i okolice (lub dalej po ustaleniu terminu)
Szczegóły na mojej stronie internetowej:


Zagrodnik - Fotografia weselna, ślubna, okolicznościowa, sesje studyjne i plenerowe, reportaże

Zapraszam!

Przykłady moich zdjęć:







DLA UŻYTKOWNICZEK FORUM BABYBOOM CENA PROMOCYJNA 250 zł
 
Wrocławska Szkoła
Wszechstronnego Rozwoju

zaprasza osoby dorosłe na zajęcia:
„Przygoda z decoupage”
Za pomocą techniki decoupage (czyt.dekupaż):
·można ozdobić prawie każdą powierzchnię: drewno, szkło, metal, terakotę, tkaninę, świecę czy styropian
·można zupełnie samodzielnie i niepowtarzalnie udekorować np. wieszak, talerz, doniczkę, a nawet korale
·można stworzyć wyjątkowe ozdoby i prezenty dla siebie
bądź swoich bliskich
Zajęcia nie wymagają ŻADNEGO przygotowania plastycznego
ani ŻADNYCH materiałów – wszystko zapewnia Nasza Szkoła!
Spotkania mają charakter warsztatowy – po każdym działaniu uczestnik otrzymuje wykonany przez siebie przedmiot.
Warsztaty „Przygoda z decoupage”
odbywają się w każdą środę w godz.18-20
w okolicach ul.Litewskiej.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Wszelkich informacji o zajęciach udziela dyrektor edukacyjny
Wrocławskiej Szkoły Wszechstronnego Rozwoju pod nr tel. 696-497-949
www.wswr.org

Można przyjść na pojedyncze spotkanie (wówczas wykonuje się 1 gotowy przedmiot, który stanowi Waszą własność) - koszt 40zł od osoby.

Można także wykupić zajęcia cykliczne - 4 spotkania w miesiącu - koszt 140zł od osoby.
 
Witam,

Jestem z tych bardziej podczytujących niż piszących forumowiczek, ale mam do Was prośbę. W grudniu wracam do pracy i szukam sprawdzonej opiekunki dla 9miesięcznego synka na 3-4 dni w tygodniu bądź pełen etat jeśli tylko taki wchodzi w grę. Jeżeli znacie kogoś takiego i możecie polecić to bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamy:)

Wprowadzamy na rynke nową markę zabawek Little Bird Told Me, zabawki są przepięne produkowane w Wielkiej Brytanii,a nie w Chinach, wykonane z materiałów najwyższej jakości, opakowane w przepięne ekologiczne pudełka. w tej chwiliw w sprzedaży posiadamy 6 produktów LBTM ale jeżeli zależy Ci na innej zabawce tej firmy to napisz maial, a my uwzględnimy twoje zamówienie gdy będziemy składac nasze zamówienie u dystrybutora w Anglii.

wszystkie zabawki LBTM mozna obejrzec na stronie producenta,
Little Bird Told Me - Products

a dostępne u nas na stronie
www.dzidziabum.pl

Zapraszam do zakupu, idelane jako prezent na Mikołaki czy na Święta:)
BurbleBeeMusicalActivityToy1.jpgSoftlySnailActivityFunHouse2.jpgnew-softly-snail-playmat-li.jpgCuriousCaterpillarRocker1.jpg
 
reklama
Witam!

Mam do sprzedania drewniane łóżeczko dla dziecka, które użytkowane było tylko przez pierwsze 6 miesięcy życia synka. Stan idealny. Zdjęcia na maila:)
 
Do góry