reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

Witam serdecznie i goraco zapraszam do mojego Sklepiku z zachodnia odzieza uzywana (Szwajcaria, Niemcy, Wielka Brytania) na Bazarek, Ul.Jana Pawla II nr 20, srodkowa alejka, pawilon nr 42, od 11-18, w soboty 10-14. Mam odziez damska, dziecieca i kompletuje meska. Wszystko jest na wage: 30zl/kg, w tym tzw.koncowki kolekcji, czyli odziez markowa, normalnie, (nawet w Ciucholandach) bardzo droga. Mam w ofercie takze zabawki, DVD z bajkami, filmami fabularnymi, buty, czyli dla kazdego cos
icon_smile.gif
Przygotowuje takze wieszak z ubraniami za 2zl.
Zapraszam serdecznie,
Ania
 
reklama
Dzieci noszone w chustach są spokojniejsze i lepiej się rozwijają. Rodzice noszący w chustach mają lepszy kontakt ze swoimi maluchami i zawsze wolne ręce. 18 i 19 października w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie odbędą się Dni Noszenia, podczas których rodzice przekonają się, jak wiele korzyści daje dobrze dobrana chusta czy nosidło.



Fot. Pawel Kiszkiel / AG


Dni Noszenia są przeznaczone dla rodzin z małymi dziećmi lub spodziewających się malucha. Dla tych, którzy już noszą i dla tych, którzy o noszeniu chcieliby się dopiero czegoś dowiedzieć. Centrum Sztuki Współczesnej to przyjazna rodzinom przestrzeń wprost stworzona do spędzenia miłego weekendu - razem ze sztuką. Wraz z maluchem obejrzysz m.in. wspaniałą wystawę Yoko Ono!

W odkrywaniu sztuki bycia blisko odwiedzających Centrum wspierać będą doradcy noszenia renomowanej Trageschule Dresden oraz doświadczeni rodzice z działającego w 9 miastach Polski Klubu Kangura. Przybędą także inni specjaliści - fizjoterapeuta, psycholog, producenci bezpiecznych pomocy do noszenia. Wszyscy chętnie będą służyć swoimi radami!
Program październikowego weekendu jest bardzo bogaty:

chustowy pokaz mody, warsztaty noszenia, zajęcia z nordic walkingu.

Na otwarte spotkania zapraszają min.:

Ewa Ulrich-Załęska, psycholog, ekspert portalu eDziecko i kierownik ds. Programów Edukacyjnych w Akademii EDUKADO

Anna D. Talar, fizjoterapeuta, terapeuta metody NDT-Bobath, Vojta, PNF i kinesiotaping, instruktor masażu Shantala

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dziennikarka, autorka książki "Mama i tata to my"

Malwina i Artur Flaczyńscy, fotografujący podróżnicy, współautorzy przewodnika "Polska z dziećmi"

Katarzyna Dudo-Zakrzewski i Marcin T. Zakrzewski, założyciele portalu Chustomania, instruktorzy Trageschule

Agnieszka Duda, Małgorzata Garkowska, Magdalena Spychalska i Sabina Staniszewska ze stowarzyszenia Klub Kangura.

Na terenie CSW znajdują się przewijaki i udogodnienia dla mam karmiących piersią i butelkowych oraz kawiarenka i restauracja Qchnia Artystyczna.

Chwilę oddechu starszakom zapewni przepiękny park, otaczający Pałac Ujazdowski.

Wstęp na Dni Noszenia jest bezpłatny.

Pierwsze 200 osób (100 w sobotę i 100 w niedzielę) otrzyma w prezencie torbę z gadżetami oraz specjalnie wydanym folderem informacyjnym.

W specjalnym konkursie można będzie wygrać chusty i nosidła prosto od producentów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.dninoszenia.pl
 

Warszawa - spotkanie oraz warsztaty 7 grudnia od 11- Yogamudra



serdecznie zapraszamy na spotkanie w Klubie Kangura oraz na warsztaty dla początkujących ( zapisy na warsztaty maria.ryll@klubkangura.org )
będziemy pokazywać chusty, nosidła, mówić jak się ich używa oraz jakie są ew.przeciwsskazania do noszenia.



pamiętajcie, że w Yogamudra obowiązuje zmiana obuwia oraz koszyczkowe 7 zł za utrzymanie sali. Będziemy wiązać, oglądać, doradzać oraz plotkować.. herbatka, kawa i ciacha też się jakieś znajdą
icon_wink.gif
zaawansowanych nosicieli zapraszamy również na spotkanie, na którym.. pojawi sie niespodzianka chustowa
icon_smile.gif

zapraszamy.
Yogamudra - ul. Śniadeckich 17 (uliczka od pl. Konstytucji, tuż przy stacji metra Politechnika) - wchodzimy w brame i idziemy aż do końca podwórka i w lewo - za pracownią snu.
P1020824.jpg_600.jpg



szczegóły na stronie Klub Kangura
 
Mam do sprzedania cały komplet ubranek poczawszy od urodzenia do 5 miesiąca. Dla dziewczynki. Wszystkie ubranka sa dobrych firm (Marks&Spencer, Mathercare, Early Days, Adam's, H&M, Carters), kupione w Anglii, pieknie sie piora, niektóre z nich są założone tylko raz, albo nawet w ogóle. W zestawie znajduja sie: śpioszki, body z krótkimi rekawami, body z długimi rękawami, pajace, spodenki, kurteczki, sukieneczki na lato, śpiworki , bluzeczki, sweterki i wiele innych rzeczy.
Zapraszam do obejrzenia proszę o kontakt pod numer 0661 929 484 lub 0691 711 063
Miasto:Warszawa
 
Mój syn chodzi do przedszkola "Przy Lesie". W Jabłonnej przy Modlińskiej mają oddział złobkowy dla najmniejszych. Do przedszkoli przyjmuję od 2 roku życia.
Mój syn jest zadowolony, ja tym bardziej.
 
pisałam już na wątku dla 7,8 i 9-ciolatków, ale napisze jeszcze tutaj. macie jakieś pomysły na zorganizowanie ferii 10-latkowi? szukamy z siostrą jakichś fajnych propozycji dla jej synka i ewentualnie kilku jego kolegów. wyjazd na zimowiska niestety z powodów finansowych nie wchodzi w grę. będę wdzięczna za pomoc:)
 
reklama
Do góry