reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

zapraszamy do LULUCAFE - solec 81b- warsztaty bynajmniej nie będące typową szkołą rodzenia :) chcemy pokazać nie to jak zmienia się ciało mamy i dziecka, ale to jak zmieniają się nasze emocje po porodzie - to na warsztatach dla ciężarnych w środę 18 lutego Prowadzi psycholog Karina Ślezak – mama Igora i Tymka
w poniedziałek 16 lutego warsztat - babygami - czyli sztuka zawijania dzieci w kocyki i powijaki tak aby to było zdrowe i pomagało uspokajać maluszki - prowadzi Dota Szymborska mama Jeffe- trener wczesnej edukacji dziecięcej
25 lutego zapraszamy na warsztat - w co się bawić z niemowlakami - jak mądrze dobierac zabawki - prowadzi Dota Szymborska

oprócz tego zapraszamy na nasze cykliczne spotkania z chustą w każdy wtorek

niebawem kolejne ciekawe propozycje warsztatowe
szczegóły na stronie BEBELULU - Nowinki
 
reklama
Witam serdecznie :-)

Poszukuje miejsca w żłobku (klubie malucha)
dla mojej córeczki. Interesuje mnie Bemowo Jestem zainteresowana terminem majowym "09 ale chciałabym wcześniej pochodzic z maleństwem w celu zaklimatyzowania się.

Będe wdzięczna za pomoc i ewentualne opinie.
 
Ostatnia edycja:
Cześć drogie mamy!

Czy możecie mi polecić lub podpowiedzieć, gdzie mogę znaleźć żłobel lub coś w tym stylu jadąc tramwajem z Bródna na Wolę?

Chcę wrócić do pracy, ale nie mam z kim zostawić mojej Zosieńki, a taka instytucja pozwoli jej później na szybszą aklimatyzację w przedszkolu:)

Czekam na Wasze podpowiedzi w tym temacie...
 
ZAPRASZAMY DO KLUBU MALUSZKA SEZAMKOWA KRAINA - PROWADZIMY NABÓR DZIECI W WIEKU OD 6 MIESIĄCA DO 3 LAT, Z PODZIAŁEM NA 3 GRUPY WIEKOWE.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA www.sezamkowakraina.pl lub pod numerm telefonu 502-869-443
Odwiedź naszą Sezamkową Krainę ul. Skarbka z Gór 124b/9
Osiedle Derby Bis - Bis - Białołęka
 
:-D
 

Załączniki

  • BAJKOWY ŚWIAT .jpg
    BAJKOWY ŚWIAT .jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
Witamy
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego Klubu
„Domek Malucha" www.domek-malucha.pl
Klubik będzie otwarty do dyspozycji Państwa pociech od 1 czerwca 2009r
Oferujemy Państwu całodzienną opiekę nad dziećmi z wyżywieniem od 6-go miesiąca do 4 roku życia. Możliwość dowolnego ustalania warunków pobytu, a dla chętnych również opiekę w niepełnym wymiarze godzin. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, z uwzględnieniem jego potrzeb i upodobań, oraz domową, kameralną atmosferę. „Domek Malucha” otwarty jest dla Państwa pociech od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 18:00. W trakcie naboru przyjmujemy Państwa sugestie dotyczące godzin otwarcia – chętnie je uwzględniamy. „Domek Malucha” czynny jest cały rok, (łącznie z okresem wakacyjnym). Klub wyposażony został w monitoring internetowy. Wszystkie sale, w których przebywają dzieci, są monitorowane, a obraz z nich jest zapisywany. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa Pociechy czuły się u nas dobrze i swobodnie, by z zachętą z naszej strony nabywały nowych umiejętności po przez, bogaty program edukacyjny dostosowany do wieku dzieci, a poprzez zabawę w gronie rówieśników, pod czujnym okiem pedagogów uczyły się samodzielności oraz zasad współistnienia z innymi.
KONTAKT:

Tel: 517-247-857

kontakt@domek-malucha.pl

www.domek-malucha.pl
 
reklama
Witam Wszystkich,

planuję od września uruchomienie klubu malucha w wawrze w okolicach
Centrum Zdrowia Dziecka. Chciałabym jednak "wybadać teren"
smile.gif
i
zapytać, czy byłoby zainteresowanie ze strony rodziców na tego typu
placówkę w tej okolicy. A może będziecie mieli Państwo propozycję
inne lokalizacji gdzie taka placówka byłaby bardziej potrzebna
proszę w takim razie o informacje gdzie
smile.gif


Kilka słów o samej placówce.
klub stworzony został z myślą o dzieciach od 6m-cy do 3 lat. W miarę
możliwości i zainteresowania będą tworzone również starsze grupy.
Oferujemy opiekę w gdzinach 7 - 18, z możliwością przedłużenia
godzin.
W razie zaiteresowania ofertą, zapraszam do kontaktu mailowego:
klubsmokowo@gmail.com
 
Do góry