reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

Zapraszamy na warsztat 27 maja pt "W co się bawić z niemowlakiem i jak mądrze dobierać mu zabawki" - prowadzi - Dota Szymborska – mama Jeffe, naczelna portalu Wczesna Edukacja, koszt 35 zł

szczegóły oraz zapisy BEBELULU - Nowinki lub poprzez adres e-mail bebelulu@bebelulu.pl

zapraszamy z dziećmi oraz opiekunki ;)
 
reklama
Chciałabym wybrać się z córcią na jakiś fajny basen z brodzikiem, zjeżdżalnią i jakimiś atrakcjami dla dzieci. Możecie może polecić jakieś miejsce?
 
Hej!:-)
My najbliżej mamy pływalnie Skalar na Ursusie. Ośrodek bardzo dobrze przystosowany dla najmłodszych pływaków. :tak:Jest brodzik z małą zjeżdżalnią, duża rura, dosyć duży basen dla średniaków , jacuzzi i basen sportowy.
Prowadzone są tam też zajęcia pływania dla niemowlaków, ale my niekorzystalismy.
 
:-)Szanowne Forumowiczki:)
mam do sprzedania używany tylko kilka razy laktator AVENT ISIS IQ UNO
Stan jest idealny
Gorąco go polecam,mam obfity biust i tylko on dał mi radę:))

5696e6e_18[1].jpg

Chętne zakupowiczki zapraszam na gg 3004513;-)
 
hej :) niestety dla mej pociechy nie starczyło miejsca w publicznym, mieszkam na saskiej, czy nie wiecie gdzie w okolicy sa jakies przedszkola niedrogie? zebym z głodu nie padla jak zapłace za nie :) gdzie prowadzicie wasze dzieci?
 
Ja chodzę na basen SGGW. Jeszcze nie mam dzidzi ale jest tam miejsce dla małych dzieci. Przychodzi sporo rodziców z dziećmi. Jest mały brodzik dla najmaluszkich pływaków ze zjeżdżalnią, która sięga mi ledwo do pasa :tak: mieści się tam ok piątka dzieci z rodzicami. Są różne przybory - deseczki w typowych i nietypowych kształtach. Jest spory ciepły basen "płytki" - taki może 0-130cm głębokości. W nim również pływają mamy z dziećmi w kółeczkach lub pływaczkach :-) Jest kanał wodny z prądem wodnym i kilka fontann.
Na basen przychodzi wielu rodziców więc polecam ten basen - zakładam, że jest bezpieczny, fajny i czysty.
Ja pływam w dużym basenie, który ma 25m i 6 torów, jest w nim chłodniejsza woda - w sam raz do pływania :-)
Pozdrawiam;-)
 
ja syna posyłałam do przedszkola na Lotaryńskiej, kolorowe przedszkole sie ten przybytek nazywa. bardzo miło, rodzinna atmosfera jest, prowadzi pani po studiach pedagogicznych, jej mama gotuje domowe, babcine obiadki, wszytskie dzieci mówią do niej babciu... przyjmują dzieci młodsze niż 3 lata, dwuipółlatka można już im oddać. kacperkowi bardzo się tam podobało :) o dąbrówce nie slyszałam.
 
reklama
Do góry