reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

Dołączył(a)
17 Maj 2008
Postów
1
Pragne zaprosic panie na platne konsumenckie badanie rynku dotyczace
preparatow dla dzieci zawierajacych naturalne nienasycone kwasy
tłuszczowe Omega-3, które wspieraja rozwuj ruchowy, intelektualny i
emocjonalny dziecka, np kidabion. W spotkaniu moga uczestniczyc mamy ktorych dzieci
sa wieku 7-10 lat.nr gg 2601457
 
reklama
Czy wiecie gdzie obecnie w Warszawie lub bliskiej okolicy jest wesołe miasteczko? Chcieliśmy zabrać córeczkę i nic nie możemy znaleźć :-(
 
Witam,
Jestem nowa na forum, witam "stare" forumowiczki :) Stoję u progu wielkiej zmiany - wracam do pracy :( Cieszę się z tej odmiany, ale i boję o moją Gugę. Szukam dla niej miejsca w żłobku (tu, gdzie mieszkam, opiekunka zimą chyba nie dotrze). Może będziecie w stanie mi pomóc? W internecie znajduję głównie przedszkola, a Guga ma tylko 1,5 roku.
pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.:zawstydzona/y:
 
O żadnym żłobku w tych okolicach nie słyszałam moja bratanica dostała się w wieku 2 lat do przedszkola koło poczty w Jabłonnie...chyba Bajkowy Dom ale nie jestem pewna...
 
Witam serdecznie wszystkie mamy i wszystkich tatusiów :)zamierzam (w przeciągu 1-2miesięcy)otworzyć mini żłobek dla maluchów od 6 miesiąca do 3 roku życia. Będzie bardzo kameralnie do około 15 maleństw. Będziemy się bawić i radośnie spędzać czas w jednym z apartamentów Miasteczka Wilanów, chciałabym poznać Państwa zdanie czy bylibyście zainteresowani? Koszt miesięcznej opieki 10h dziennie to około 1300zł. Równiez opieka na godziny oraz inne atrakcje. Bardzo dziękuję za wszelkie wypowiedzi z Państwa strony.
 
Szukam przedszkola dla 4 latki.Byłam w Małych Olimpijczykach na Nowoursynowskiej .Robi bardzo dobre wrażenie.Dopiero skończony remont ,nabór trwa.Czy ktoś coś słyszał o tym przedszkolu.
 
Proszę o więcej informacji:
- jak zorganizowana byłaby opieka - ilość i "rodzaj" opiekunek;
- jak liczne grupy dzieci [bo rozumiem, że w takim szerokim przedziale będzie podział na grupy wiekowe];
- jakiego rodzaju zajęcia aktywizujące Państwo proponujecie;
- czy jest plac zabaw w obrębie obiektu;
- co z jedzeniem - jak wygląda karmienie i możliwość utrzymania diety wege;
- jak kształtuje się płatność przy zdeklarowanym krótszym pobycie malucha - np.: do 6 godzin.

Pozdrawiam
Magda
 
WITAM, ja tez tam byłam i jestem bardzo optymistycznie nastawiona. Najchętniej bym zapisała dziecko od razu ( też do 4latków !) ale postanowiłam sobie że jeszcze ze dwa dni dam sobie na wstrzymanie żeby ewentualnie wziąc wszelkie za i przeciw pod uwagę. ale na 99 % córcia moja tam wystartuje od września. byłaby fajna mała grupa :)
 
reklama
Nie wiem, czy jesteś jeszcze zainteresowana, ale przy Płochocińskiej jest nowy żłobek (prywatny) Cudowne Lata, ja tam zapisałam właśnie 8 miesięcznego synka, na razie wydaje się ok, jest w trakcie urządzania, ale opiekunki bardzo miłe i widać, że lubią dzieci.
Pozdrawiam:))
 
Do góry