reklama

Ogłoszenia

Temat na forum 'Toruń' rozpoczęty przez mamuśka U2, 15 Styczeń 2009.

1. mamuśka U2

mamuśka U2 Początkująca w BB

Chciałabym otworzyć prywatny klub Malucha w Toruniu -opieka nad dziećmi w
    wieku 0,6- 3 lat. Uprzejmie proszę o sugestie: czy jest zainteresowanie ze
    strony matek taką inicjatywą na Wrzosach ? czego matki oczekują od
    takiego klubu? co ma dla matek największe znaczenie: lokalizacja? godziny
    pracy? wyżywienie? rodzaj zajęć prowadzonych z dziećmi? Pozdrawiam -Urszula

2. edytam83

edytam83 Początkująca w BB

Jestem ucieszona takim pomysłem...mam rocznego synka, którego za rok chciałabym posłać do żłobka lub przedszkola (wiem, że niektóre przedszkola przyjmują dzieci od 2 lat). Niestety po zapoznaniu się z ofertą placówek okazało się, że właściwie nie ma już miejsc lub dziecko jest za małe...chciałabym zacząć pracę za rok dlatego zależy mi by posłać dziecko do żłobka.
    Od takiej placówki oczekuję przede wszystkim by zapewniła dziecku dobrą opiekę a także zadbała o właściwy jego rozwój. Lokalizacja nie ma dla mnie większego znaczenia gdyż jestem osobą mobilną. Jeśli chodzi o godziny pracy odpowiadałoby mi od 6.00- 17.00...jeśli będziesz otwierała klub maluszka chętnie zapoznam się z Twoją ofertą. Pozdrawiam- Edyta.

3. reklama
  4. mamuśka U2

Postaram się dostosować do potrzeb rodziców jeśli chodzi o godziny pracy klubiku.Mam zamiar zatrudnić tylko wykwalifikowaną kadrę i zapewnić maluszkom dużo ciekawych zajęć a także ciepłą domową atmosferę.Otwarcie planuję na koniec marca-początek kwietnia tego roku, o czym powiadomię na tym forum.Pozdrawiam-Urszula

5. natalka_25

natalka_25 Sierpniowa mama'07

Witam!
    ja także jestem zainteresowa i czekam na wiadomość!
    oczukuje dobrej opieki, wyżywienia i ciekawych zajęć dla dziecka lokalizacja również niema dla mnie znaczenia.
    pozdrawiam

6. akemi2

akemi2 Początkująca w BB

Wspaniały pomysł! O ile się nie mylę w Toruniu działają już dwa takie kluby, niestety szalenie ciężko się do nich dostać! Pomysł moim zdaniem wspaniały! Oby więcej takich miejsc!

7. mamuśka U2

Zapisy dzieci do mojego klubiku rozpoczną się już w połowie lutego.Dla zainteresowanych podam nr tel 0501 84 36 75 Pozdrawiam wszystkie maluchy i ich Rodziców - Urszula

8. mamuśka U2

9. mamuśka U2

Pozdrawiam Patryczka i jego Rodziców! Spotykamy się na co dzień w Kąciku.Przemiłe dziecko!

10. reklama
  11. natalka_25

natalka_25 Sierpniowa mama'07

Dziękuje za pozdrowienia również ściskamy i pozdrawiamy!!!

Kochane mamy:-)! Polecam całym serduchem KLUB MALUSZKA w Toruniu!
    Atmosfera świetna, panie ciepłe serdeczne z oddaniem opiekują się maluszkami! Ciekawe zajęcia rozwojowe! Widze ze mój synek chodzi do klubiku z uśmiechem na twarzy! :-)

12. amelka5

amelka5 Początkująca w BB

ZAPRASZAMY DZIECI OD 1- 3 LAT.
    NOWY KLUB MALUCHA- WESOŁE ŻABKI
    Ul. Kozacka 58/1 ( Osiedle Koniuchy, niedaleko Reala)Toruń.

ZAPISY DO KLUBU – TEL. 661-212-065

OTWARCIE KLUBU MALUCHA JUŻ 1 WRZEŚNIA!

28 SIERPNIA - ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI NA DZIEŃ OTWARTY KLUBU w godzinach 11- 15.

Poleć forum