reklama

Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez gosienkag76, 5 Marzec 2013.

1. gosienkag76

gosienkag76 Fanka BB :)

Zakładam chwilowy nowy wątek ;-)

Kochane dziewczyny marzy mi się spotkanie ogólnopolskie kwietniówek :-) Propozycja już kiedyś padła więc może to zrealizujemy? :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Jeśli chodzi o miejsce to zapraszam do siebie, miejsce do spania się znajdzie w razie czego mogę załatwić też nocleg w agroturystyce:tak: albo na sianie :-D

Termin wstępnie myślałyśmy o czerwcu co wy na to ?

Napiszcie co o tym myślicie i kto będzie chętny.

2. elvie3

elvie3 Fanka BB :)

Zgłaszam się!

3. reklama
  4. AgnieszkaSz-r

AgnieszkaSz-r Mama VI 2007 i IV 2010

Byłabym chętna :tak:
    Tylko że w czerwcu mam:
    1) ocieplenie domu na głowie,
    2) wycieczkę do Londynu
    3) urodziny swoje i J.

Termin ewidentnie weekendowy ze wskazaniem na niedzielę... z wyłączeniem 16-23 czerwca bo mnie nie ma...

5. nata001

nata001 Mama Julki

jestem za mimo, ze do przejechania cała Polska

6. gosia23s

gosia23s Fanka BB :)

Jestem za!

7. monia555

monia555 Fanka BB :)

jade...a będzie dziczyzna ?

Zielona
    , bukuj bilety do PL na czerwiec :-)

8. zielona maupa

zielona maupa Na skrzydłach melancholii

muahaha, monia, poczekam na ogolnoswiatowy zlot :tak: Przeciez tez juz o nim byla mowa. My, jakas karaibska wysepka, kolorowe drinki i takie tam... ;-)

9. gosienkag76

gosienkag76 Fanka BB :)

Monia pogadam z małżem no chyba że ty coś upolujesz :-p

Zielona czyli następne spotkanko organizujesz ty ? ;-) Oczywiście tytułem wątku proszę się nie sugerować , zagramaniczne kobietki też zapraszam :tak:

10. reklama
  11. aniez

aniez Fanka BB :)

Jestem jak najbardziej za :-) terminów nie zgłaszam, bo wiadomo urodziny Kuby, urodziny bratanka, remont pokoju i inne duperele, ale będziemy się dostosowywać. Z tym, że wolałabym spotkania piątkowo- sobotnie, z niedzielami u nas bywa gorzej.

Rozumiem, że szanownego małżonka do kompletu z dziećmi mogę przywieźć? :p

12. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Jak jak napisałam jeśli uda się to zgrać w termin kiedy będę z Annaoj w okolicach to jak najbardziej :tak:

Aniez - ja będę z małzonkiem , Annaoj tyż to się chłopaki nudzić nie będą . zapolują na tego dzika

Poleć forum