reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010

reklama
Oficjalnie już mogę wypowiedzieć się w sprawie spotkania. I niestety przełożyli mi zjazdy i 1.06 mam egzamin i nie mogę przyjechać a żałuję, do ostatniej chwili miałam nadzieję, że się uda.
 
Wchodze czytam nowy watek po tytule mysle fajnie pewnie spotkanko sie szykuje i zapewne w stolicy...a gdzie tam, toż to na końcu swiata jak dla mnie heheheh. Do stolicy jeszcze bym z dzieciakami sie zabrała, no nawet K by nic nie mówił, bo juz cos planowalismy by sie wybrać dziecku zoo pokazać ,samemu pozwiedzac. Ale w tak dalekie terny wyjazd odpada.Szkoda.
Nata- podziwiam.

jAK NARAZIE było mi tylko zaszczyt Agnieszke poznac w maju :) z odległych ode mnie stron.
Agnieszka- właśnie obiecaliscie ze nas odwiedzicie :-)
 
Isabela :-:)-:)-( ale mam nadzieję że w tym roku się spotkamy :tak:

Filonka PO pierwsze obiecałaś mi kiedyś że przyjedziesz mi pomóc w ogrodzie ;-) więc teraz nie kombinuj :-p
PO drugie do nas masz jakieś 100 km więcej niż do Agnieszki do Rybnika tak więc to rzut beretem ;-)
PO trzecie wspominałaś coś o zwiedzaniu, zoo jest we Wrocławiu przez który musicie przejechać:tak: zabytków tam jak
mrówków :-) niedaleko nas też dużo ciekawych miejsc :tak:

Tak więc zapraszam, wiem że to daleko , ale tak naprawdę to niestety my które mieszkamy na krańcach Polski do wszystkich mamy daleko;-)
 
Gosieńka- tak tylko Agnieszke odwiedzilismy przy okazji wczasów u rodzinki. a to inna sprawa. Pamietam tez o ogrodzie....moze kiedys jak dzieci podrosną , a moj K dorosnie do decyzji by mnie puścic w Polske pociagiem , bo ja uwielbiam taka podróz.To wtedy bede odwiedzac.W maju tez chcialam sama pojechaiem z Kacprem, to sie uparł ze nas zawiezie i sam skorzysta z urlopu.:-)on mnie nawet do Warszawy z dzieckiem nie chce puscic pociągiem.A kiedys to pół Polski przejechalam co miesiąc + loty samolotem , by spotykac sie we Włoszech jak on tam mieszkał.:tak::tak:
 
Dziewczyny odświeżam wątek bo spotkanko pomalutku się zbliża :tak:

Potrzebuję kilku informacji w sprawie noclegu, u mnie w domu są 4 pokoje do dyspozycji ( jeden w sumie zajęty dla specjalnego gościa niespodziankę :-)), mogę tez załatwić nocleg w pobliskiej agroturystyce, kilka domów od nas :tak: Napiszcie co i jak i ja już będę działać.

Mam też prośbę do dziewczyn Wrocławskich ( bo najbliżej mieszkają ) w związku z tym że ja antytalencie jestem jeśli chodzi o pieczenie to może któraś coś słodkiego wyczaruje :tak:


Jak coś jeszcze mi się przypomni to na bieżąco będę wątek odświeżać , teraz tylko niech ciotki czarownice w garach mieszają coby pogoda dopisała ( 19 maja też bo u nas komunia ;-)) no i Zielona gołębie też z ciepełkiem już wysyłaj :-)
 
Gosienka poniewaz nie wiem jak moje chlopaki ze spaniem, oni wczesniej chodza w kime, chociaz moze matka sadystka by im nieco na wyjezdzie odpuscila, to jakbysmy mogli zakoczowac u Was byloby git. A jak nie, bo nie wiem ile ludkow i skad summa sumarum zjedzie, to moze byc i agroturystyka, tylko daj znac po ile :)

Cos do jedzenia na bank przywieziemy, dogadamy blizej terminu :) jak bedzie wiadomo, jaka pogoda :) i co robimy. Rozumiem, ze zjezdzamy 1 czerwca (my mamy wolne od czw.wiec byc moze w okolicy bedziemy wczesniej, zeby sobie po gorach pochodzic... na razie noc pewnego :)

Kciuki za pogode zacisniete :)
 
reklama
Ja raczej będę tylko w sobotę ;-) więc noclegu nie trzeba liczyć.
A coś dobrego też mogę przywieźć nawet może być słodkie ale takie co się nie zepsuje w aucie :-D
Jeszcze co do noclegu pogadam z A. czy pojedzie z nami czy sama z chłopcami jadę to dam ci znać :tak:
 
Do góry