reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010

Aniez nie ma sprawy z noclegiem, możecie sobie już w czwartek przyjechać a od nas to w sumie nie ma daleko do Karpacza.

Agnieszka zabieraj A ze sobą co będzie sam w domu siedział a tu więcej tatusiów przyjedzie i zawsze ty sobie będziesz mogła pogadać a on za chłopakami pobiega ;-):-D
 
reklama
Gosienka, my nie mamy parcia na spanie, jeśli będzie miejsce, to zostaniemy w agroturystyce, daj tylko znać, jakie warunki....
 
Gosieńko ja tam jestem za tym żeby A. jechał ;-) Pytanie czy mu jakaś robota nie wyskoczy ;-) ale jakby co to do Gatesa będzie miał blisko :-D

Ze spaniem to jest wsio zależne od chłopców czy będą chcieli :tak: bo jak się uprą to będziemy wracać do domu.
 
Gosieńka my to się nie zjawimy .
Po przemyśleniu sprawy troszkę dla nad dojazdowo bez sensu . Bo bym musiała do ciebie m potem z Annaoj 300 tam do nich , i zaraz praktycznie znowu do domu .
Chyba troszkę bez sensu taka jazda .
Jakby było bliżej od Ciebie do naszego miejsca docelowego to by było inaczej , ale że kawał , to my sobie podarujemy , co by wakacji w aucie nie spędzić :-D:-D
Ew. w innym terminie jakoś do was zawitamy .
 
Aniam spoko Annaoj już mi wszystko wyjaśniła, generalnie to ja byłam przekonana że wy w okolice Karpacza przyjeżdżacie , ale może coś pomyliłam .Trudno szkoda może innym razem się uda, jak by co to zapraszam :tak:
 
Gosieńka - bo to ja taki ferment zasiałam , że do Karpacza :-D:-D
No właśnie o te km chodzi :tak: to raz ( szkoda dzieciaków )
Annaoj to też leżakować powinna i ja jej przypilnuję żeby odpoczywała :-D:-D
 
Dobra kobiety termin zbliża się wielkimi krokami dajcie znać co zabrać ze sobą!
Na pewno przywiozę blaszkę ciacha :-) Postawię raczej na murzynka bo to najlepiej i najbezpieczniej się transportuje ;-)
Co jeszcze? Mięcho na grilla? Coś na sałatkę? Chleb?
I właśnie kto będzie? I ile dzieciaków?
 
Podbijam pytanie Agnieszki, bo do Gosienki się dodzwonić nie mogę.
My pojawimy się w sobotę, z samego rana wyjedziemy z Wrocka. W piątek jeszcze bajery do szafy przyszło nam wybierać i stół z krzesłami do jadalni odbieramy, więc dopiero ok. 16:00 moglibyśmy wyruszać, dlatego uznałam, że lepiej na spokojnie w sobotę, bo nie wiadomo jak Maciek będzie w nocy spał i czy przeszkadzał nie będzie, bo on się potrafi jeszcze 2 razy w nocy wybudzić. Wezmę mu łóżeczko turystyczne, Lenka będzie spała z nami:tak:

gosienko - zostaniemy do niedzieli.

Ciasto upiekę, przywiozę. Z uwagi na Dzień Dziecka chciałabym wiedzieć, ile dzieci będzie i czy kupujemy jakieś upominki, żeby później nie było niedomówień;-)
 
reklama
My też będziemy. No chyba, ze któryś nam się rozchoruje, ale Kuba by nam nie wybaczył, bo on w tym kurniczku chciałby sobie posiedzieć :p
Jak dla mnie prezenty z okazji dnia dziecka sa OK jak sa dawane bliskim :D proponuje kupić dzieciom słodycze i po zawodach. Lubimy jakieś cuksy, zmieszany w misce i brygada będzie szczęśliwa, jak nie powiem kto :)
Co Wy na to?
Zresztą dla moich brzdyli sam wyjazd do prezent :D
 
Do góry