reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010

Co do słodyczy to myślałam o czekoladzie ;-) ale tak się zastanawiam i chyba kupię ulubione ciasteczka M. z marmoladą i jakieś opakowanie lizaków (np. serduszek)
My też wyjedziemy w sobotę rano o której to jeszcze nie wiem ale do południa dotrzemy :-) i też mam nadzieję że się nie pochorują :-)
Aniez najlepiej takie żeby każde dziecko lubiło :-D co jest niestety niemożliwe :-p
To teraz czekam na info w sprawie konkretów :-D
 
reklama
No to mamy sytuację jasną:-)

gosienko - pisz jeszcze jakie plany masz i co poza ciachem możemy przywieźć?
 
Hejka

ja was bardzo przepraszam ale ostatnio nie wyrabiam z czasem :zawstydzona/y:
Już piszę co i jak :-)

Ja ze swojej strony , a bardziej ze strony moich brojlerów oferuję mięcho drobiowe :-D mam zamiar napiec górę kotlecików i jakieś szaszłyki na grilla :tak: myślę też o tradycyjnych kiełbaskach i może jakieś paróweczki ze względu na dzieciaki ( przynajmniej moje uwielbiają ;-)
Przygotuję też jakąś sałatkę , ale typową jarzynową. Ze słodyczy to chłopcy zażyczyli sobie galaretkę więc zrobię z owocami i bitą śmietanę plus oczywiście lody :-)

Chleba nie musicie kupować bo obok nas jest piekarnia więc nie ma problemu :tak:

Nie wiem co wasze dzieciaki lubią na śniadanie, wędlina, ser i warzywa będę miała , no chyba że ktoś ma specjalne życzenie to przywoźcie co chcecie ;-) tak samo z owocami, u nas jabłka i banany na topie i to będzie :tak:

No i coś na odstresowanie ;-):-p to chyba każdy w swoim zakresie bo nie wiem co lubicie :-D jak by co to sklep obok nas czynny do 22 . a i po tej godzinie można jeszcze zakupy zrobić ;-)

Pomysł ze słodyczami jak najbardziej jestem za :tak:

No i mieszajcie w garach coby pogoda była :tak:
 
Agnieszka mialo byc kupimy nie lubimy ;)
Zelki przywioze, bo lizakow moim nie lubie dawac, ze wzgkedu na zeby ;))) cukierki tez znajde, nie zmarnuje sie, bo jak nie dzieci, to bankowo zje moj maz.
Jakies balony kupie, niech biegaja :p

Qurcze Gosienka Ty nie szalej! Jax wezme kielbase skoro Ty masz mieso kurze :) jakas surowke z mlodej kapusty machne i wezme pomidory, ogorki, salate... co tam w sklepie w pt upoluje :)))

Odstresowacz jest wskazany :)

Monia, co z Toba babo???
 
Winko jakieś wezmę :tak: mój A. na antybolu znowu z powodu tej boreliozy więc niepijący :-D:cool2:
Kupiłam te ciasteczka i lizaki. Moi żelki kochają miłością wielką mam jeszcze 2 czy 3 opakowania to też moge wziąć bo jak znam życie to zniknie wszyskto w ciągu pierwszej godziny??:-D
Co do mięcha to pogadam z A. jaki ma pomysł i co proponuje ;-) a sałatkę to jak już zrobie na miejscu tylko składniki kupię po drodze :-D


I mieszajmy, mieszajmy kochane ;-)
 
My możemy tylko w niedzielę. Jak to będzie wyglądało, o której się będziecie rozstawały. Chodzi mi o to, żebym się ze wszystkimi zobaczyła i pogadała. Będę się starała wyjechać skoro świt.
Podpisuje się pod postem Aniez, słodycze w zupełności wystarczą. Ciacho mogę zrobić drożdżowe, bo to mi prawie zawsze wychodzi:-D
Na grilla oczywiście też weźmiemy wałówę.
 
Gosia, jak nas Gosieńka kijem nie pogoni, to my będziemy na Was czekać :-) najwyżej zabierzemy dzieciaki na wycieczkę po okolicy, coby Gosia od nas chwilę odpoczęła :))) Super, że będziecie!
Ktoś jeszcze się ujawni z przyjazdem ? :D
 
Ja długości pobytu nie deklaruję bo nie wiem o której A. zamyślił zabrać dzieciaki do Toys Shop który ponoć gdzieś we Wrocku otwarli :-p
 
Jeśłi chodzi Wam o ToysRus to są w Auchanie na Bielanach (ze Złotoryi autostardą i jesteście, a potem dalej śmigacie :-)).
 
reklama
Aniez możliwe A. mi mówił coś o giga sklepie z zabawkami... od razu mu powiedziałam że ja od tego ręce umywam :-D
 
Do góry