reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010

dyskutuje z moim starym i wydaje mi się, że uda mi się przewalcować sobotę..:cool2:Ja wprawdzie do 15 pracuję, ale koło 15.30 moglibyśmy ruszyć w trasę. Mamy 110 km, więc koło 18 byśmy byli.
tylko nie wiem jak na to gosienka?
 
reklama
Szanowne panie ja tam żadnego kija nie mam zamiaru szykować ;-) możecie gościć się jak długo chcecie to dla mnie sama przyjemność no i dzięki temu będę miała małża w domu przez dwa dni ;-)Spacerek oczywiście też wchodzi w rachubę, w końcu Sokołownik trzeba zdobyć:tak:

Aniez
spoko dam radę, zresztą u nas żarło ciągle musi być więc dla mnie to nic nowego :-D Czyli Kubusiowi mam szykować grzędę w kurniku :-D

gosia nie ma sprawy przyjeżdżajcie w sobotę, jedyny problem to nocleg w sumie to nie problem bo miejsce w agroturystyce obok nas jest tylko nie wiem jak wy się na to zapatrujecie.Wrzucę ci na priw mój nr. telefonu i się zdzwonimy. Wiem że Monia zastanawia się tam nad noclegiem :tak:

Monia odezwij się babo :tak:
 
Gosiu dzięki, zadzwonię do ciebie, jak smyki pójdą spać. Mój stary do końca jeszcze przekonany nie jest, mam nadzieję, że go przekonam. Tak to jest z pracoholikami. Super, że jest nocleg!
 
Gosnieńka- grzęda w kurniczku wchodzi w grę :p on jest zachwycony wyjazdem :)

Gosia- to 3mamy kciuki, żeby Twoja praca nie poszła na marne ;-)
 
My wyruszamy z domu w sobotę rano, więc przed południem dojedziemy.

gosienko - podaj mi proszę adres na priv lub sms-em, bo ja nadal dokładnie nie wiem gdzie jedziemy:-D

Ja z uwagi na to, że już praktycznie całkowicie Macia odcycowałam (w ciągu ostatnich 48h karmiłam go tylko raz i krótko) będę mogła się z Wami napić, ale że na diecie jestem to za dużo nie wypiję:-D
 
O pogodzie się nie wypowiem :wściekła/y: Tak więc babuchy kochane zabierajcie dzieciakom kalosze :tak:
No i zapomniałam jeszcze o kapciach , niestety cierpię na ich braki więc jak ktoś w nich chodzi to proszę o przywiezienie własnych :tak:

Pokoje już przygotowane:tak: Helenka tylko chodzi i wszystkim opowiada kto i gdzie będzie spał :-D

Agnieszka doczytałam na głównym o kołdrze i podusi , spokojnie jak masz miejsce to dziecku zabieraj bo jak ma się dziecko stresować ;-)

Aniez ty nie zapomnij o materacu dla chłopaków , no i nastaw małża na pompowanie go :-p

gosia, Monia co z wami bo nadal nie wiem co z noclegiem, czy rezerwować ?

Elvie na czas spotkania dieta idzie w odstawkę ;-)

W związku z tym , że wszystkie kobietki z tej samej strony do mnie jadą ;-) więc spokojnie mogę wam trasę określić bo niestety nawigacja może was przez jakieś wioski wioseczki poprowadzić ;-) Trasa na zamkniętym ;-)
 
Gosieńko ok :-) J. się ucieszy...ale to będę brała x2 bo i M. wtedy będzie upierał się :-pa miejsce będzie na pewno :-)

A. się dopiero zwlekł z łóżka więc będę go uświadamiać co do spotkania i postanowień :-D
 
no jestem...będziem ok. 13, ale wracamy wieczorkiem do Wro...

przywioze ciacho (Elvie, nie licz na dietę w ten weekend, hehe) i sałatkę....

słodyczy pół worka :-)

no to dozo...
 
My pewnie też 12:00/13:00 zjedziemy, także będzie dym od południa w górę :p
Kalosze zapakowałam, bo pogoda faktycznie jest kapryśna tego roku.
Wzięłam kiełbasę jakąś, trochę słodyczy, trochę słonego do chrupania, z głodu to my na bank nie padniemy :p z pragnienia także ;)

Agnieszka- co do kołder, to u nas też 2 kpl lecą :) przecież inaczej się na da z domu ruszyć.
 
reklama
Hanka mi krzyczy cały dzień:wściekła/y:
My będziemy jednak w niedzielę, gosienko pomimo wszystko dzięki
 
Do góry