reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Ja miałam zalecenie od 18 dc przy 30-31 dniowych cyklach. Czyli teoretycznie miało być chyba zaraz po owulacji, ale jak brałam jeszcze castagnus to miałam owulację wcześniej, ale tak czy siak endo zawsze miałam ładne, teraz miałam USG 4+5 i endo ciążowe :) Duphaston biorę dalej
Ciążowe czyli ile ma? No ja w czwartek będę miała kolejny monitoring żeby zobaczyć czy popękały jak tak to od razu wezmę 2x1 duphaston
 
reklama
Jestem chętna:)
UWAGA UWAGA !! OGLOSZENIE PARAFIALNE!!!! Dostalam liste wymagań co do wątku zamkniętego.
Gadamy tu o wszystkim i o niczym niby, ale tez sa sprawy intymne, prywatne zale, zdjecia, usg, wyniki, a nawet fryzury i tak dalej. Wobec powyzszego niniejszym informuję, iż będę tworzyć listę poniewaz są tu osoby chętne do takowego wątku a zdarzaja sie tez "podglądacze". Tylko pytanie ile osob byloby tym zainteresowanych- poki co tak orientacyjnie na szybko. Utworzę raczej podwątek z listą, ale to pod wieczor gdzie frekwencja jest zazwyczaj bardzo wysoka :)
 
Ciążowe czyli ile ma? No ja w czwartek będę miała kolejny monitoring żeby zobaczyć czy popękały jak tak to od razu wezmę 2x1 duphaston
Nie powiedziała mi ile i nie wydrukowała mi do domu zdjęcia z USG z moją kropeczką 😂 Powiedziała tylko, że wszystko wygląda ciążowo, w tym endo grube i ciążowe i że trzeba przyjść za dwa tygodnie żeby było widać więcej na Usg i żeby ona mogła na 100% potwierdzić, bo choć to frustrujące, to lekarzom nie starczają nawet przyrosty betaHCG i jak kobieta dowie się o ciąży zaraz po terminie @ to jest traktowana trochę jakby w ciąży nie była i ma czekać ze dwa albo trzy tygodnie :( To jest dla mnie głupie bo w tym czasie jest największy rozwój zarodka, układ nerwowy, serce, itd. a oni tak jakby chcieli mnie odesłać z kwitkiem.

Ja też brałam 2x1. W cyklu udanym sama zdecydowałam, że 28 dc nie odstawię duphastonu (a miałam zawsze odstawiać i czekać na @). Może on pomógł utrzymać ciążę, a może to czysty przypadek i po prostu podświadomie czułam, żeby nie odstawiać bo jest ciąża, mimo że o niej nie wiedziałam :)
 
Ooo masz ta ksiazke ? Nigdzie jej znalezc nie moglam....
Okej to ja już wszystko rozumiem, czyli dobrze się umówiłam na to USG, będzie 6+5, trzeba czekać cierpliwie :) Dzięki :)

Ściągnęłam sobie w pdf „W oczekiwaniu na dziecko” i czytam wstępne rozdziały dot. pierwszej wizyty itd. Dzięki temu przynajmniej nie łapie mnie dołek z powodu dziadka i skupiam uwagę na czymś innym niż na problemach.
 
Nie powiedziała mi ile i nie wydrukowała mi do domu zdjęcia z USG z moją kropeczką 😂 Powiedziała tylko, że wszystko wygląda ciążowo, w tym endo grube i ciążowe i że trzeba przyjść za dwa tygodnie żeby było widać więcej na Usg i żeby ona mogła na 100% potwierdzić, bo choć to frustrujące, to lekarzom nie starczają nawet przyrosty betaHCG i jak kobieta dowie się o ciąży zaraz po terminie @ to jest traktowana trochę jakby w ciąży nie była i ma czekać ze dwa albo trzy tygodnie :( To jest dla mnie głupie bo w tym czasie jest największy rozwój zarodka, układ nerwowy, serce, itd. a oni tak jakby chcieli mnie odesłać z kwitkiem.
Trochę chore... Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a kropeczka z tygodnia na tydzień będzie pięknie rosła ❤️ a ten duphaston to 2x1 tabletkę brałas czy jak?
 
Trochę chore... Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a kropeczka z tygodnia na tydzień będzie pięknie rosła ❤ a ten duphaston to 2x1 tabletkę brałas czy jak?
Tak, 2x1. Później zedytowałam posta bo skapnęłam się, że nie dopisałam :D

No chore, zwłaszcza, że ja przyszłam jak miałam betaHCG prawie 900, kilka dni po terminie @,byłam bardzo emocjonalna, a każdy poddawał w wątpliwość mój cud i moje szczęście. Mogliby być bardziej delikatni biorąc pod uwagę nasz stan w związku z hormonami. Byłam bardzo roztrzęsiona. Chciałam stamtąd uciec. Teraz już pokilku dniach mam to w nosie, ale wtedy i dzień/dwa po, to zaczęłam wierzyć w to, że stracę to dziecko, bonikt w nie nie wierzy... Czułam się jak wariatka. Test pozytywny, betaHCG z przyrostem 144% w ciągu 48h, pierwsze objawy ciążowe, a oni mnietak jakby wyśmiewają, że za wcześnie, ze wszystko wątpliwe, że nic mi nie założą. Masakra... A to prywatna klinika dla kobiet.
 
reklama
Do góry