reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
UWAGA UWAGA !! OGLOSZENIE PARAFIALNE!!!! Dostalam liste wymagań co do wątku zamkniętego.
Gadamy tu o wszystkim i o niczym niby, ale tez sa sprawy intymne, prywatne zale, zdjecia, usg, wyniki, a nawet fryzury i tak dalej. Wobec powyzszego niniejszym informuję, iż będę tworzyć listę poniewaz są tu osoby chętne do takowego wątku a zdarzaja sie tez "podglądacze". Tylko pytanie ile osob byloby tym zainteresowanych- poki co tak orientacyjnie na szybko. Utworzę raczej podwątek z listą, ale to pod wieczor gdzie frekwencja jest zazwyczaj bardzo wysoka :)
Ja też bardzo chętnie z wami zostane na zamkniętej 😉 nie było mnie co prawda na forum od 3 dni za dużo ale wesele ogarnięcie wczoraj meza po weselu same rozumeicie 🤣
 
Dziewczyny a co polecacie kupic dziecku na roczek? Mamy roczek chrzesniaka meza, a za miesiac roczek mojej chrzesniaczki
U nas bardzo sprawdzała się domek odkrywcy albo arka dumel. Co prawda dostał na półtora roku, ale bawi się do dzisiaj a ma cztery [emoji846] ja chrześniakowi pamiętam kupiłam szczeniaczka uczniaczka. Też fajny
 
A to Cie tu nie bylo ?
Nie bo ja ostatnie 3 dni na biegu w domu. Babcia po operacji pomagałam w krakowie, w sobotę wesele. Maz w stanie strasznym... Hit. Nie ma chłopa 15 min przychodzi znajomy i mowi gabi idz do pokoju zabaw wojtek poszedł do animatorek. Wchodze a ten między 5 latkami siedzi na krzesełku i... Pani maluję mu Batmana na twarzy. Dziewczyny chyba nie muszę mowic jaki był stan i wczoraj kac hahaha
 
Ja przeszlam duzo badan ze wzgledu na podwyzszaona bilirubine.
Od pelnej morfologii po hormony, watrobe, zoltaczke, usg...
Także nie wiem co jeszcze badac
Bardzo mi przykro [emoji45] najlepiej dopytać lekarza. Niedawno pisała dziewczyna o tych badaniach co wysyłała. Niestety nie pamiętam która
 
reklama
O mamo... [emoji23]
Nie bo ja ostatnie 3 dni na biegu w domu. Babcia po operacji pomagałam w krakowie, w sobotę wesele. Maz w stanie strasznym... Hit. Nie ma chłopa 15 min przychodzi znajomy i mowi gabi idz do pokoju zabaw wojtek poszedł do animatorek. Wchodze a ten między 5 latkami siedzi na krzesełku i... Pani maluję mu Batmana na twarzy. Dziewczyny chyba nie muszę mowic jaki był stan i wczoraj kac hahaha
 
Do góry