reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Haha teraz dopiero czytam, że u Was też się fajnie sprawdza domek i arka ;)
Te zabawki coś w sobie mają [emoji846] arka to była pierwsza zabawka która Antosia zajęła. Układał, przekładał, słuchał wierszyków. W tym roku zwierzątka z arki w szopce stały [emoji1787] Niestety zgubiliśmy owce... A tam poza tym to jest niezniszalna, nawet nie wiem gdzie się baterie wkłada, a kupiłam z drugiej ręki od kogoś. W innych to co 5 minut trzeba zmieniać [emoji6]
 
reklama
Wspolczuje tych wymiow. Ja jestem na tyle wrazliwa na to ze jak widze ze komus sie zbiera to ja ide w komplecie [emoji14] a jak bym miala sama po sobie to 24/7 bym chyba umierala nad ceramicznym wielkim uchem :)
Haha oj tam [emoji1787]
Trzymam kciuki za Ciebie jutro znaczy się Ciebie i maleństwo... ja idę w środę... Może i za wczesni3 mam świadomość...Ale chcę wiedzieć czy ciaza dobrze się zadomowiła... A czuje się fatalnie... wymioty... Eh... A przecież to dopiero taki początek...
 
Wspolczuje tych wymiow. Ja jestem na tyle wrazliwa na to ze jak widze ze komus sie zbiera to ja ide w komplecie [emoji14] a jak bym miala sama po sobie to 24/7 bym chyba umierala nad ceramicznym wielkim uchem :)
😂😂 dziś od 4 nad ranem mnie meczylo... Aż słaba jestem bo brak apetytu... syn nic tylko głąbki czyt. Gołąbki mamo ...więc zrobiłam, ale co ja się... kapucha śmierdzi mi jak przechodzone skarpety 😂😂😂😋😋 bleee...
 
Wspolczuje :)
[emoji23][emoji23] dziś od 4 nad ranem mnie meczylo... Aż słaba jestem bo brak apetytu... syn nic tylko głąbki czyt. Gołąbki mamo ...więc zrobiłam, ale co ja się... kapucha śmierdzi mi jak przechodzone skarpety [emoji23][emoji23][emoji23][emoji39][emoji39] bleee...
 
Wspolczuje tych wymiow. Ja jestem na tyle wrazliwa na to ze jak widze ze komus sie zbiera to ja ide w komplecie [emoji14] a jak bym miala sama po sobie to 24/7 bym chyba umierala nad ceramicznym wielkim uchem :)
Piona!!! Mam to samo, nawet jak na filmie ktoś 🤮 to ja prawie razem z nim 😉
 
Piona!!! Mam to samo, nawet jak na filmie ktoś [emoji2961] to ja prawie razem z nim [emoji6]
A też zawsze tak mialam...jak ktoś wymiotuje...to dokładam [emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Mnie ostatnio ciagnelo jak mloda miala jelitowke jakas na nowy rok. Tylko wtedy chlopcy zachowali zimna krew bo my z przyjaciolka slabo to znoslysmy.

Albo jak widze ze maz zabalowal. Wtedy profilaktycznie nie spie z nim w jednym pokoju :D

Jednak najgorzej jest jak mnie kaszel dopada... zwykly kaszel a tyle problemu....
 
Haha oj tam 🤣
Trzymam kciuki za Ciebie jutro znaczy się Ciebie i maleństwo... ja idę w środę... Może i za wczesni3 mam świadomość...Ale chcę wiedzieć czy ciaza dobrze się zadomowiła... A czuje się fatalnie... wymioty... Eh... A przecież to dopiero taki początek...
A widzisz u każdej inaczej, u mnie żadnych nudności :) Ale moja mama świetnie znosiła ciażę, więc to też ma genetycznie znaczenie. Męczy mnie zatkany nos, dziś drżały mi nogi po zejściu ze schodów i kłuło w pachwinach i to by było na tyle :) Na USG byłam w piątek, 4t5d. Tylko małą kropeczkę było widać :) Następne 28.02 w 6t5d :)
 
reklama
Do góry