reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Mnie tylko trochę lektorzy wkurzaja ale jakoś to przeżyje ;) i ewidentnie słyszę jak śpiewa "w moim magicznym domkiem" a nie "z moim magicznym domkiem" :/
Kiedyś takie chińskie cholrstwo Antek od kogoś dostał. Szkoda że nie pamiętam od kogo bo ewidentnie mnie nienawidził. Jakiś taki statek za kilka zł. A wył omatkoboskokochano... Sam się włączał, jeździł, obijał się o ściany.
W końcu wzięłam go Antkowi do wanny, nie był przeznaczony do wanny... Jakie było moje zdziwienie gdy spod wody dochodziły znajome dźwięki... No nie dało się cholerstwa uciszyć. Nawet nie wiem gdzie to coś baterie miało[emoji1787] dla producentów takich zabawek i opakowań od czupaczupsow jest specjalne miejsce w piekle [emoji6]
 
reklama
Hehe [emoji23][emoji23][emoji23] Może sobie wywrozylas te trojaczki we śnie [emoji23][emoji23]
A kysz... czarownico Ty mnie tu nie czaruj🤣🤣🤣🤣 oj śmieje się jak trzeba będzie to i trojaczki wychowam i o cioteczkach z forum opowiem 😊😉😋😋 Bosheee słownik mi pisał o ciasteczkach 😂😂😂 A ja nic przełknąć nie mogę...
 
A kysz... czarownico Ty mnie tu nie czaruj[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] oj śmieje się jak trzeba będzie to i trojaczki wychowam i o cioteczkach z forum opowiem [emoji4][emoji6][emoji39][emoji39] Bosheee słownik mi pisał o ciasteczkach [emoji23][emoji23][emoji23] A ja nic przełknąć nie mogę...
Ja przejmuje te trojaczki jak coś [emoji23] @Verona26 to nasza czarownica przecież [emoji23]
 
Hahaha nie dziwię się bo ja bym chyba przeżyła szok jakby jutro mi powiedział że ciąża mnoga [emoji2356][emoji2356]
Jo tys mom schiza juz środowego [emoji23][emoji23][emoji23] az w nocy obudziłam się i krzyczałam tylko nie trojaczki [emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Kiedyś takie chińskie cholrstwo Antek od kogoś dostał. Szkoda że nie pamiętam od kogo bo ewidentnie mnie nienawidził. Jakiś taki statek za kilka zł. A wył omatkoboskokochano... Sam się włączał, jeździł, obijał się o ściany.
W końcu wzięłam go Antkowi do wanny, nie był przeznaczony do wanny... Jakie było moje zdziwienie gdy spod wody dochodziły znajome dźwięki... No nie dało się cholerstwa uciszyć. Nawet nie wiem gdzie to coś baterie miało[emoji1787] dla producentów takich zabawek i opakowań od czupaczupsow jest specjalne miejsce w piekle [emoji6]
Oli dostał takiego pieska który szczekał jak waryjot a ja już nie wytrzymywałam. Na szczęście się szybko zepsuł i poleciał do kosza 😂 a folia na lizakach to faktycznie, trzeba mieć anielska cierpliwość 😉
 
Chociaż jak masz mdłości to wiesz że w ciąży jesteś... A ja się WGL jak w ciąży nie czuje... kompletnie nic... [emoji2356][emoji2356]
A kysz... czarownico Ty mnie tu nie czaruj[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] oj śmieje się jak trzeba będzie to i trojaczki wychowam i o cioteczkach z forum opowiem [emoji4][emoji6][emoji39][emoji39] Bosheee słownik mi pisał o ciasteczkach [emoji23][emoji23][emoji23] A ja nic przełknąć nie mogę...
 
reklama
Do góry