reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Ja przeszlam duzo badan ze wzgledu na podwyzszaona bilirubine.
Od pelnej morfologii po hormony, watrobe, zoltaczke, usg...
Także nie wiem co jeszcze badac
Kochana może spróbuj na trombofilie testy DNA tam są wszystkie na krew itp teraz jest promocja dawałam dziewczynie linka przychodzi do domu z Katowic z klinik 277zl teraz ja płaciłam 350zl . Tam jest parę testów DNA w tym jednym teście robią na parę
 
reklama
Bardzo mi przykro [emoji45] najlepiej dopytać lekarza. Niedawno pisała dziewczyna o tych badaniach co wysyłała. Niestety nie pamiętam która
[/QUOT
Chyba o mnie chodzi . Teraz mają promocje 277zl ja dałam 350 calutki zestaw genetycznych DNA na trombofilie
 
Ty masz swoje pisane!!! Ej właśnie, jak U Ciebie sytuacja?
Pisałam rana gdyby nie napady na żarcie to robiłabym sobie nadzieję. W głowie się zakręci cyc trochę dretwieje i boli i ból krzyżowy był jak na okres także chyba pozostaje mi czekać [emoji2368]
 
Czesc dziewczyny,byłam dzisiaj u lekarza,dostałam skierowanie na kolejne badania,czy ktoraś z Was je miała?
Prolaktyna,prolaktyna po obciążeniu 1 godzina,prolaktyna po obciążeniu 2 godziny,makroprolaktyna,hormon folikulotropowy ,mam przyjać dwie tabletki metoclopramidum
Ja miałam to .
To czekanie było takie nudne
Wyszła mi hiperprolaktynemia tzn prolaktyna miałam 15 a po tym leku po 1h ma wzrosnac max 6razy ja miałam 11 razy więcej . Ten lek działa jak taki dobry wkurw haha pod wpływem stresu hak reagujesz
 
reklama
Do góry