reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Mój też raz poszedł za parawanik i czekał :baffled:



😅😅😅



No to jeszcze tylko poćwiczyć na bananie 🍌 lub 🍐🍆🥕🥖 i wszelkie długości opanowane ;)



Kurcze... :( A już byłam taka pewna, że idzie wszystko ku dobremu...
Przykro mi bardzo, że tak to się potoczyło :(
Trzymaj się nam!



Uff... Super, że wszystko gra :) Daj znać jak po 1 wizycie :) Napewno będzie wszystko gitarka!



Jeżeli geny były przekazane Twojej mamie to jest szansa spora ;)

Eh nocka, organizm do dupy, nawet nie mogę przysnąć jak mam możliwość w pracy... koszmar. Może koleżance sie chociaż uda... Ja zobaczyłam filmiki z przedszkola chrześniaka... był taki fajny malutki chłopczyk, mały przystojniak a teraz już chłopisko się robi (3 klasa) normalnie aż łezka w oku...
Dobrze, że chociaż jego mam skoro może nigdy nie będę miała dzieci. Może nie zapomni małej ciotki, która mu dupsko przewijała, parzyła herbatki i masowała brzusio, bo straszliwie długo go kolki męczyły... Zawsze zrobił kupsko w najmniej odpowiedniej chwili np. jak staliśmy na krańcówce autobusu a on własnie ruszał 😅 😅 Ah tyle wspomnień wróciło... Był cudnym noworodkiem, niemowlaczkiem a potem takim samodzielnym przedszkolakiem 😭😭😭. Dobrze, że jeszcze daje się czasem poprzytulać :)
Aga zo to za myślenie! Będziesz miała swoje maleństwo! Możemy się założyć. Bo ja zawsze mam rację 🥰
 
reklama
Do góry