reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

A ja się wzięłam za dalsze czytanie książki, ale oczywiście czytam.. Przerwa, lukam tu.. Czytam, przerwa.. Lukam tu.. Ale cisza jest więc nareszcie coś więcej przeczytam w skupieniu :D
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży byłam na USG w 5 tyg i był pęcherzyk bez niczego widocznego jeszcze w środku . Dwa tygodnie później było bijące serduszko. Ty chyba jesteś w 3 tyg ? To możliwe że widać jeszcze niewiele . Spokojnie to wszystko musi się tam uformować ;)
3 tyg od zapłodnienia tak :) Mam nadzieję, muszę przestać się fiksować :( ❤️
 
Ja się wyłączam, czas relaksu, relaksu to czas :D dobrej nocy dziołszki 😍
 

Załączniki

  • IMG_20200214_210200.jpg
    IMG_20200214_210200.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 51
A no i powiedziała, żeby witaminy prenatalne sobie brać. Znacie jakieś polecane? Tylko, że Folik jest lepszy jeśli chodzi o kwas foliowy, bo to lek a nie suplement diety i go kupiłam kilka dni temu, a pewnie wszystkie prenatalne zawierają też kwas foliowy :D
 
Sory kobity, ale nie dość, że okres 1 dzień to jeszcze mnie czyści... :growl: :growl: :growl: w sensie jelita. No obłęd jakiś. A krew taka żywoczerwona bez skrzepów, głupi jakiś ten okres eh. Oby szybko minął...

Ja dostałam 3 róże... 🤔 na walentynki... szał ciał
Ja nic nie dostałam 🙈 tzn dostałam to że mu głupio bo ja mu kupiłam kubeczek do pracy ofkors z 🐞ale on tego nie wie 😅🙈
 

Załączniki

  • IMG_20200214_202338.jpg
    IMG_20200214_202338.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 52
  • IMG_20200214_202333.jpg
    IMG_20200214_202333.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry