reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Ja właśnie wzięłam zastrzyk i się zastanawiam nam dupkiem. Jedna gin mi kazała brać a dzisiaj u drugiej z radości zapomniałam zapytać. Czyli tak w poniedziałek/wtorek musiałabym zacząć brać 2x1 i nie przerywać pewnie do któregoś miesiąca jak uda mi się zajść.

Dzięki za pomoc 💕
Ja bym tak zrobiła :) Dupek w niczym nie zaszkodzi a może pomóc :) Ja miesiąc przed zajściem miałam robione badania hormonalne i progesteron miałam 19 z hakiem przy normie do 20kilku, więc bardzo ładny a i tak brałam duphaston. Teraz też mam ładny progesteron w górnych granicach a lekarze mówią żeby dalej brać, wiec nie ma czego się obawiać. Co do odstawienia w ciąży, to robi się to od jakiegoś momentu w II trymestrze, to jak zajdziesz to lekarz prowadzący powie Ci kiedy odstawić :)
 
reklama
Ja bym tak zrobiła :) Dupek w niczym nie zaszkodzi a może pomóc :) Ja miesiąc przed zajściem miałam robione badania hormonalne i progesteron miałam 19 z hakiem przy normie do 20kilku, więc bardzo ładny a i tak brałam duphaston. Teraz też mam ładny progesteron w górnych granicach a lekarze mówią żeby dalej brać, wiec nie ma czego się obawiać. Co do odstawienia w ciąży, to robi się to od jakiegoś momentu w II trymestrze, to jak zajdziesz to lekarz prowadzący powie Ci kiedy odstawić :)
Mam nadzień że po zastrzyku to mi do poniedziałku pęknie bo jakbym wzięła w poniedziałek a okazałoby się że nie pękły to dupek może zahamować owu...
 
Może na tę czwartą prolaktynę trzeba jeszcze poczekać? Czasem w kilku częsciach dają badania. Swoją drogą bardzo wysoką masz. To już chyba pod castagnus się nie łapie tylko na receptę coś na obniżenie.
ta prolaktyna ciągle taka wysoka i dlatego on zlecił badania pod kątem guza,bo reszte wyników mowił,ze jest ok,tarczyca wporządku ,no nic dopytam w poniedziałek czy mają ten wynik,jak nie to odwołam wizyte poniedziałkowa u gina
 
Mam nadzień że po zastrzyku to mi do poniedziałku pęknie bo jakbym wzięła w poniedziałek a okazałoby się że nie pękły to dupek może zahamować owu...
Moja lekarka tym się nie przejmowała 😂 Może dlatego brałam go dopiero od 18 dc a nie wcześniej 🤷🏼‍♀️ I faktycznie objawy owu miałam zawsze wcześniej. W tym cyklu co się udało zaszłam 27-28.01 a dupka zaczęłam brać dopiero 31.01
 
Dziewczyny ja to już zgłupiałam,dostałam zlecenie na badania : prolaktyna,prolaktyna po obciążeniu 1godz ,po obciążeniu 2 godz,fsh i mikroprolaktyna i dzisiaj odebrałam wyniki i sa tam tylko 4 wyniki,a nie 5 i teraz głupia jestem,czy oni mi tego nie zrobili,czy nie było potrzebne,bo nie ma tam mikroprolaktyny
Może po prostu trzeba trochę dłużej poczekać na wynik akurat tego badania, poczekaj do jutra jak nie będzie to zadzwoń do labo i dopytaj
 
ta prolaktyna ciągle taka wysoka i dlatego on zlecił badania pod kątem guza,bo reszte wyników mowił,ze jest ok,tarczyca wporządku ,no nic dopytam w poniedziałek czy mają ten wynik,jak nie to odwołam wizyte poniedziałkowa u gina
Podpytać się koniecznie. Też pomyślałam o przysadce, ale oby to nie było nic groźnego! Dobrze, że diagnozują...
 
Moja lekarka tym się nie przejmowała 😂 Może dlatego brałam go dopiero od 18 dc a nie wcześniej 🤷🏼‍♀️ I faktycznie objawy owu miałam zawsze wcześniej. W tym cyklu co się udało zaszłam 27-28.01 a dupka zaczęłam brać dopiero 31.01
A to dupek nie wstrzymuje @? Wydawało mi się, że dopiero jak sie odstawia dupka to przychodzi okres. Muszę zgłębić temat i podpytać o to moją gin, może u mnie zadziała 🤔
 
Dziewczyny ja to już zgłupiałam,dostałam zlecenie na badania : prolaktyna,prolaktyna po obciążeniu 1godz ,po obciążeniu 2 godz,fsh i mikroprolaktyna i dzisiaj odebrałam wyniki i sa tam tylko 4 wyniki,a nie 5 i teraz głupia jestem,czy oni mi tego nie zrobili,czy nie było potrzebne,bo nie ma tam mikroprolaktyny
Jeśli chodzi o makroprolaktyne to na nia czeka się 10/14dni
 
reklama
To ja poczekam do wtorku [emoji16]
Moja lekarka tym się nie przejmowała [emoji23] Może dlatego brałam go dopiero od 18 dc a nie wcześniej [emoji2372] I faktycznie objawy owu miałam zawsze wcześniej. W tym cyklu co się udało zaszłam 27-28.01 a dupka zaczęłam brać dopiero 31.01
 
Do góry