reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
A to dupek nie wstrzymuje @? Wydawało mi się, że dopiero jak sie odstawia dupka to przychodzi okres. Muszę zgłębić temat i podpytać o to moją gin, może u mnie zadziała 🤔
No właśnie nie, jak @ ma przyjść to i tak przyjdzie 😊 Mi się kiedyś zdarzyło dostać w trakcie brania gdy cykl miałam skrócony. Pobierz sobie ulotkę tam jest opisane w jaki sposób się bierze i np. przy niewydolności ciałka żółtego bierze się po owulacji aż „do wystąpienia krwawienia”.
 
Ja juz 3mam kciuki żeby się udało . Są dwa pęcherzyki wiec szansa jest podwójna. Przesyłam Ci dużo fluidow ciążowych łap i rosnij ty tez .
Ja nierozumiem dlaczego niektóre z nas mają taką utrudniona drogę do szczęścia z kad to się bierze ja nawet nie zdawałam sobie sprawy ile kobiet ma problemy do czasu kiedy zaczęłam czytać różne wątki tutaj . Ja osobiście mam koleżanki dwie jedna się stara 8lat druga 6 o 1sza dzidzie jedna z nich miała już parę poronien i nikt nie znalazł przyczyny. Dlaczego tak musi być .
Pamiętam gdy jak leżałam w szpitalu przy poronieniu w 12tyg to obok była dziewczyna około 17 18 tyg i tez podali jej tabletki i czekała kiedy akcja porodowa się zacznie ale ona cierpiała w bólach widać było ledwo do łazienki szła dość spory brzuch miała chyba sama urodziła w pokoju po paru godzinach. W tym samym dniu co ja ronilo chyba z 6 dziewczyn o 6 za dużo .
 
Ja juz 3mam kciuki żeby się udało . Są dwa pęcherzyki wiec szansa jest podwójna. Przesyłam Ci dużo fluidow ciążowych łap i rosnij ty tez .
Ja nierozumiem dlaczego niektóre z nas mają taką utrudniona drogę do szczęścia z kad to się bierze ja nawet nie zdawałam sobie sprawy ile kobiet ma problemy do czasu kiedy zaczęłam czytać różne wątki tutaj . Ja osobiście mam koleżanki dwie jedna się stara 8lat druga 6 o 1sza dzidzie jedna z nich miała już parę poronien i nikt nie znalazł przyczyny. Dlaczego tak musi być .
Pamiętam gdy jak leżałam w szpitalu przy poronieniu w 12tyg to obok była dziewczyna około 17 18 tyg i tez podali jej tabletki i czekała kiedy akcja porodowa się zacznie ale ona cierpiała w bólach widać było ledwo do łazienki szła dość spory brzuch miała chyba sama urodziła w pokoju po paru godzinach. W tym samym dniu co ja ronilo chyba z 6 dziewczyn o 6 za dużo .
To jest straszne. Ja też nie zdawałam sobie z tego sprawy ile jest starających się z problemami.. Niech moc będzie z nami 😍 uda się i będzie wszystko dobrze, musimy w to wierzyć ❤️
 
To jest straszne. Ja też nie zdawałam sobie z tego sprawy ile jest starających się z problemami.. Niech moc będzie z nami 😍 uda się i będzie wszystko dobrze, musimy w to wierzyć ❤
Dokładnie tak 3maj. Ja taka zasadę miałam od początku ze się uda i koniec kropka ze będę szczęśliwa nawet jeśli miałabym sobie to szczęście narysować. Od samego początku wiedziałam że kiedyś się uda i koniec kropka
 
reklama
Do góry