reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

A mnie dzis męczą bole głowy... Mam ochotę zjeść wszystko ale jak tylko spojrze na jedzenie to mi sie robi niedobrze bleee
 
reklama
Dokładnie tak 3maj. Ja taka zasadę miałam od początku ze się uda i koniec kropka ze będę szczęśliwa nawet jeśli miałabym sobie to szczęście narysować. Od samego początku wiedziałam że kiedyś się uda i koniec kropka
Jak nie teraz to w następnym :) uda się! ❤️
 
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj u ginekologa w 12 dc, na usg wyszło że mam chyba ze 40 pechęrzyków na obu albo na każdym z jajników, nie do końca zrozumiałam. Podejrzenie pcos. Muszę zrobić badanie testosteronu. Czy któraś z was to ma?
Ginka kazała robić badania nasienia, za chwilę drożność jajowodów a ja jestem w 4 cyklu po odstawieniu antykoncepcji. Trochę mnie dziwi jej tempo.
Na regulację cykli nic nie dała, monitoring mówi, że no możemy zrobić, póki co żaden pechęrzyk nie jest dominujący.
Zamierzam skonsultować się z innym ginekologiem.
Może wypowiedzą się dziewczyny z pcos jak to u was jest?
 
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj u ginekologa w 12 dc, na usg wyszło że mam chyba ze 40 pechęrzyków na obu albo na każdym z jajników, nie do końca zrozumiałam. Podejrzenie pcos. Muszę zrobić badanie testosteronu. Czy któraś z was to ma?
Ginka kazała robić badania nasienia, za chwilę drożność jajowodów a ja jestem w 4 cyklu po odstawieniu antykoncepcji. Trochę mnie dziwi jej tempo.
Na regulację cykli nic nie dała, monitoring mówi, że no możemy zrobić, póki co żaden pechęrzyk nie jest dominujący.
Zamierzam skonsultować się z innym ginekologiem.
Może wypowiedzą się dziewczyny z pcos jak to u was jest?
Ja tez mam wielopecherzykowe jajniki czy jakos tak. Wczesniej tez bralam anty wiec nawet nie bylam swiadoma. Ale jak juz pisalam Ci kiedys mi jakims cudem szybko sie udalo swoim leczeniem
 
reklama
Dajcie mi trochę tego optymizmu :confused2::confused2: Jakoś się nie mogę nim od Was zarazić...

Aga ja mam trzy problemy 1. Zajęć w ciąże z jednym jajowodem i JesCE żeby ta ciąża nie była znów pozamaciczna. 2. Ze względu na moja historie donosić ciaze i urodzić zdrowe dziecko (problem z ukrwieniem). 3. Przeżyć porod bo prawdopodobnie znów mnie czeka Atonia macicy. A mimo Wszytsko myśle ze kiedyś się uda i będę bawić bobaska. Ty mas tych problemów mniej. Jedynym problemem jest twój partner [emoji6] Musisz myśleć pozytywnie Aga! Uda ci się w końcu bo dlaczego miałoby ci się nie udać? DlacEgo ja nie spie po nocach bo wola mnie „mamoooo” małe a ty masz sobie spać [emoji6] Mówię ci bedzies mama na bank bo jesteś super dziewczyna. Poprostu czasem droga jest dluzsza do celu niż nam się wydawało ale w końcu zobaczymy tę metę [emoji4]
 
Do góry