reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama

aga.i.nieszka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny! Ja się mało udzielam ale wszystko czytam.
Jeśli mówicie o książkach to polecam wszystkie kryminały Harlana Cobena i wszystkie książki Maxa Czornyja! Ja jestem maniaczka i ciągle czytam kryminały głównie.
Co do walentynek to my właśnie wróciliśmy z mc donald
Jestem w 5 dc, 4 cs, od dzisiaj robię testy owu i wybieram się na monitoring. Badałam sobie prolaktyne w środę bo mi pasowało kilka objawów na podwyższoną ale wyszła w normie więc chyba taka moja natura co do pewnych rzeczy
Ogórkowej jeszcze nie próbowaliśmy

Mikstura

Rozwiązania
0
Ja czytałam jutro Hashtag, a siostra czyta jakąś serię o Chyłce? I też poleca :) Ja ostatnio czytałam 'Za zamkniętymi drzwiami', polecam! Nieźle ryje banie
Aktualnie Remigiusz Mróz "Nieodnaleziona" :) zapowiada się dobrze. Ogólnie uwielbiam thrillery psychologiczne, tego autora to akurat moja pierwsza książka, więc zobaczymy :) ale uwiel iam Sebastiana Fitzka i B. A. Paris

Mikstura

Rozwiązania
0
Cobena książki zmian na pamięć!!:)
Hej Dziewczyny! Ja się mało udzielam ale wszystko czytam.
Jeśli mówicie o książkach to polecam wszystkie kryminały Harlana Cobena i wszystkie książki Maxa Czornyja! Ja jestem maniaczka i ciągle czytam kryminały głównie.
Co do walentynek to my właśnie wróciliśmy z mc donald
Jestem w 5 dc, 4 cs, od dzisiaj robię testy owu i wybieram się na monitoring. Badałam sobie prolaktyne w środę bo mi pasowało kilka objawów na podwyższoną ale wyszła w normie więc chyba taka moja natura co do pewnych rzeczy
Ogórkowej jeszcze nie próbowaliśmy

reklama

Qwertyy77

Rozwiązania
0
Ja czytałam jutro Hashtag, a siostra czyta jakąś serię o Chyłce? I też poleca :) Ja ostatnio czytałam 'Za zamkniętymi drzwiami', polecam! Nieźle ryje banie
No raczej!! "za zamknietymi drzwiami" to właśnie B. A Paris. Jej książki są mega 😍

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Rudaa94 Staramy się 43
A Staramy się 62
PaulinaF Staramy się 20
Paulina_1982 Staramy się 19143
N Staramy się 3
Do góry