reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Mam tak od paru tygodni 😂😂 tylko ze u mnie zacxyma sie odkładać na boczkach, ale co ja w ciazy jedzenia bede sobie zalowac 😂
Haha 😂💪🏻 Ty masz starszą ciążę, czyli rozumiem, że ze mną wszystko w porządku 😂 Ale to jest męczące jak nie mam jedzenia pod ręką np. teraz jak wracam z pracy. Zaraz mi rozerwie żoładek z głodu. Okropny ból. Na jutro muszę nakupować przekąsek bo nie wytrzymam...
 
Zazdroszcze wam tego apetytu ja kolejny dzien na co spojrze to nudnosci :( ta moja dzidzia juz od początku daje sie we znaki:p
Nie zazdrość serio 😂. Ból z tego głodu jest niemiłosierny. Jakby ktoś nagle bez ostrzeżenia ściskał mi z całej siły żołądek. Jak nie ma się nic pod ręką to jest ciężko :( Muszę się zaopatrzyć w przekąski na jutro do pracy. Dziś śniadanie, owoce i obiad nie wystarczyły. Może jakieś wafelki ryżowe kupię :)
 
Haha 😂💪🏻 Ty masz starszą ciążę, czyli rozumiem, że ze mną wszystko w porządku 😂 Ale to jest męczące jak nie mam jedzenia pod ręką np. teraz jak wracam z pracy. Zaraz mi rozerwie żoładek z głodu. Okropny ból. Na jutro muszę nakupować przekąsek bo nie wytrzymam...
Haha ja ciagle w torebce cos nosze, potrafie wracac autem z pracy i jesc cos w trakcie bo juz mi sie chce 😂
 
Haha ja ciagle w torebce cos nosze, potrafie wracac autem z pracy i jesc cos w trakcie bo juz mi sie chce 😂
Boziu to ja muszę taki sam system wypracować, bo to przecież można się wykończyć. To przecież nie taki zwykły głód, tylko taki jakby się co najmniej tydzień nie jadło i który już zagraża zejściem 😂
 
reklama
Do góry