reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Dziewczyny może głupie pytanie, ale czy miałyście w ciąży bez ćwiczeń i bez powodu zakwasy? 😂 Mam na udach i na ramionach 😂 Pracuję w biurze, rzeczywiście trochę się nabiegam bo praca, dom, zajęcia dwa razy w tygodniu po pracy, w weekendy jeżdżę do domu rodzinnego, do tego takie codzienne obowiązki, ale zakwasy?! Seriously? 😂
 
reklama
Nie mam jeszcze FT4...
Co myślicie? Prolaktyna nie za wysoka?

Tsh 1.84mlU/L
Ft3 3.22pg/ml
Prolaktyna 23.6ng/ml
Progesteron 2.06ng/ml
 
Nie mam jeszcze FT4...
Co myślicie? Prolaktyna nie za wysoka?

Tsh 1.84mlU/L
Ft3 3.22pg/ml
Prolaktyna 23.6ng/ml
Progesteron 2.06ng/ml
A jakie masz normy w labo? Ja pamiętam, że jak miałam za wysoką to coś koło ponad 40 i nie pamiętam od ilu w normach było ponad limit. TSH super :)
 
Ciesz się Kochana! Bożena Ja na to czekam że będę mogła jeść normalnie. Ale zjadłam dzisiaj pomidorowke więc jest ok bo wcześniej wnet wachac żadnej zupy nie mogłam [emoji2356] Ale fast foody są dla mnie nie do zniesienia, chocprzed ciąża byłam jednym, wielkim fast foodem [emoji16][emoji16][emoji23]
Współczuję :( My kończymy 8 tc i nadal nic. Prócz zmęczenia. Dziecko łaskawe póki co 😂
 
Normy

Tsh 1.84mlU/L (0.27-4.2)
Ft3 3.22pg/ml (2.0-4.4)
Prolaktyna 23.6ng/ml (6-29.9)
Progesteron 2.06ng/ml
Skoro mieści się w zakresach to chyba jest OK, nie przypominqm sobie żeby lekarka w szpitalu mówiła, że zakresy dla prolaktyny są inne (tak jak np. W przypadku TSH). Ale i tak lepiej się skonsultować mimo wszystko :)
 
reklama
Do góry