reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Czuję się jak wybryk natury przez to że każda tu przeżywa objawowo a ja nie mogę się z tym nawet utożsamić 😂😂😂
Ja tez nie mialam, ale dzis rano nie wiem z jakiego powodu mnie zemdlilo, zrobilo sie niedobrze, goraco i zaczelo krecic w glowie, na szczescie w miare szybko przeszlo. Nie wiem czym to bylo spowodowane, bo jestem w 14tc, ale jakbym miala tak sie czuc przez 1 trymestr to wspolczuje
 
Skoro mieści się w zakresach to chyba jest OK, nie przypominqm sobie żeby lekarka w szpitalu mówiła, że zakresy dla prolaktyny są inne (tak jak np. W przypadku TSH). Ale i tak lepiej się skonsultować mimo wszystko :)
Dzięki, prolaktyna niby w normie ale wysoka więc może przez to pęcherzyki nie rosną...
 
Ja tez nie mialam, ale dzis rano nie wiem z jakiego powodu mnie zemdlilo, zrobilo sie niedobrze, goraco i zaczelo krecic w glowie, na szczescie w miare szybko przeszlo. Nie wiem czym to bylo spowodowane, bo jestem w 14tc, ale jakbym miala tak sie czuc przez 1 trymestr to wspolczuje
To tak rzutami to i ja miałam, ale właśnie przechodzi w ciągu kilku minut :) Zawsze byłam przekonana, że będę czuła te wszystkie objawy i nadal jestem w szoku, że przechodzę ciąże jak moja mama, czyli w sumie totalnie bezobjawowo 😂 Mama pracowała prawie do dnia porodu tak dobrze się czuła. Z tym to nie wiem jak będzie bo zmęczenie u mnie bierze górę 😂
 
Dzięki, prolaktyna niby w normie ale wysoka więc może przez to pęcherzyki nie rosną...
Ja też miałam prolaktynę coś koło 20kilka w grudniu i zaszłam :) Więc wydaje mi się, że to nie jest tak do końca. Wysoka to ponad normy, żeby coś blokowała zazwyczaj, lekarka nie mówiła mi, że są jakieś wyjątki jak przy TSH że te normy są inne ale sama nie wiem... Lepiej żeby specjalista to zobaczył.
 
Ja też miałam prolaktynę coś koło 20kilka w grudniu i zaszłam :) Więc wydaje mi się, że to nie jest tak do końca. Wysoka to ponad normy, żeby coś blokowała. Zresztą ona zmienia się w ciągu dnia, pod wpływem różnych czynników też. Lepiej żeby specjalista to zobaczył.
19.03 mam profesora od niepłodności to będzie akurat 14dc więc może coś jeszcze zaradzi i będzie mały grudzień :)
 
To tak rzutami to i ja miałam, ale właśnie przechodzi w ciągu kilku minut :) Zawsze byłam przekonana, że będę czuła te wszystkie objawy i nadal jestem w szoku, że przechodzę ciąże jak moja mama, czyli w sumie totalnie bezobjawowo 😂 Mama pracowała prawie do dnia porodu tak dobrze się czuła. Z tym to nie wiem jak będzie bo zmęczenie u mnie bierze górę 😂
Ja na pewno nie zamierzam latem pracowac, ale latem to ja zapewne za kierownica sie nie zmieszcze 😂 juz mam małą piłeczkę i musze chodzic w ciazowych spodniach...
 
19.03 mam profesora od niepłodności to będzie akurat 14dc więc może coś jeszcze zaradzi i będzie mały grudzień :)
Super :) Sprawdziłam swoje wyniki na miesiąc przed zajściem i miałam taką prolaktynę:

404.0 mlU/l przy normie 102-496

Więc w górnych granicach. Endo i gine-endo powiedziały, że wyniki są dobre :)

To tak tylko dla porównania :)
 
reklama
Do góry