reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

bleucoco

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
19.03 mam profesora od niepłodności to będzie akurat 14dc więc może coś jeszcze zaradzi i będzie mały grudzień :)
Super :) Sprawdziłam swoje wyniki na miesiąc przed zajściem i miałam taką prolaktynę:

404.0 mlU/l przy normie 102-496

Więc w górnych granicach. Endo i gine-endo powiedziały, że wyniki są dobre :)

To tak tylko dla porównania :)

reklama

Mimi94

Rozwiązania
0
Super :) Sprawdziłam swoje wyniki na miesiąc przed zajściem i miałam taką prolaktynę:

404.0 mlU/l przy normie 102-496

Więc w górnych granicach. Endo i gine-endo powiedziały, że wyniki są dobre :)

To tak tylko dla porównania :)
Uf jak dobrze :) dzisiaj 2dc więc jest nowa energia 💪

bleucoco

Rozwiązania
0
Ja na pewno nie zamierzam latem pracowac, ale latem to ja zapewne za kierownica sie nie zmieszcze 😂 juz mam małą piłeczkę i musze chodzic w ciazowych spodniach...
No tak ja chciałam od lipca iść na L4, ale teraz zaczęłam się zastanawiać nad czerwcem. Nie mam siły, motywacji, nie mogę się skupić, a przy pracy prawnika to nie mogę tak po prostu automatycznie wykonywać czynności tylko muszę być skupiona. Trochę to zaczyna mijać się z celem. Bardzo już chcę początek kwietnia, będziemy mieli USG prenatalne, II trymestr za pasem, będzie można w koncu w pracy powiedzieć!

Rudaa94

Moderator
Rozwiązania
0
No ja mialam w przyszlym tyg isc na urlop a pozniej na zwolnienie i nic z tego. Musze to jeszcze przesunac....
No tak ja chciałam od lipca iść na L4, ale teraz zaczęłam się zastanawiać nad czerwcem. Nie mam siły, motywacji, nie mogę się skupić, a przy pracy prawnika to nie mogę tak po prostu automatycznie wykonywać czynności tylko muszę być skupiona. Trochę to zaczyna mijać się z celem. Bardzo już chcę początek kwietnia, będziemy mieli USG prenatalne, II trymestr za pasem, będzie można w koncu w pracy powiedzieć!

bleucoco

Rozwiązania
0
Drogie, pamiętacie jak marudziłam, że w ciąży pogorszyła mi się skóra i pojawił trądzik? Nic nie pomagało, było z dnia na dzień coraz gorzej. Znalazłam na to sposób!

To krem konopny Cutis Help na dzień z atestem bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży (krem ma specjalną naklejkę na opakowaniu, że jest bezpieczny). Kilka dni i skora jest jak nowa! Coś niesamowitego! Polecam bardzo, bo pewnie nie tylko ja borykałam się z tym niemiłym problemem :)

Ponizej link. Na tym zdjęciu akurat nie ma tego atestu bezpieczeństwa, ale to wystarczy zapytać się w aptece może mają różne wersje :)

Smerfetka94

Rozwiązania
0
Okropna 🙁
Co u Ciebie?
Dobrze pamietam, że zrobiłaś sobie przerwę?
Gdzie wszystkie uciekly?
A u mnie leci powolutku. Cos mnie przeziebienie lapie i puszcza i tak co pare dni, masakra.
No chcialam zeby organizm trochę odpoczal po tych zawirowaniach.
Seksow prawie wogole...
Ale cos mam dziwne myśli od wczoraj. Znow czuje sutki. Z tym ze nawet nie wiem czy jestem juz po owu czy nie, bo nawet sie w to nie wsluchiwalam...

reklama

Maxi89

Rozwiązania
0
Gdzie wszystkie uciekly?
A u mnie leci powolutku. Cos mnie przeziebienie lapie i puszcza i tak co pare dni, masakra.
No chcialam zeby organizm trochę odpoczal po tych zawirowaniach.
Seksow prawie wogole...
Ale cos mam dziwne myśli od wczoraj. Znow czuje sutki. Z tym ze nawet nie wiem czy jestem juz po owu czy nie, bo nawet sie w to nie wsluchiwalam...
A badania jakieś robiłaś? Tak widziałam dziewczyny coś doradzały. Czy narazie całkowity reset od wszystkiego?
Uuu kochana, jak to dziwne myśli?

Do góry