reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2020
Postów
1
Dziewczyny, dla zainteresowanych, dostałam info, że ruszył program dofinansowania in vitro (6.000 zł) dla Warszawy. Maila dostałam od Kliniki Invicta, więc pewnie tam można się dowiadywać co i jak :)
Hej :) czy któraś z Was starała się już o taka refundację? Szukam dobrej duszy, którą mogłabym wypytać o parę kwestii :)
 
reklama

bleucoco

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Marzec 2019
Postów
10 320
Cześć...Zawalił mi się dzisiaj świat... okazało się że mam bakterie paciorkowca...Tak się boję o małą
Odpisałam Ci już na innej grupie. Dziwię się, że się tak przejęłaś w sensie, że to znaczy że lekarz w ogóle Ci nie wytłumaczył co to jest itd.

Część osób ją ma i o tym nie wie i nie ma to żadnego związku z higieną osobistą czy postępowaniem itd. Ot, taka Twoja uroda. Dostaniesz po prostu antybiotyk przed porodem. To standardowa procedura, nic ani strasznego ani wyjątkowego ani groźnego :) Nie ma to żadnego znaczenia dla porodu i dziecka. Właśnie po to robi się to badanie wcześniej żeby podać antybiotyk i sprawa załatwiona. Nie ma żadnego zagrożenia :)
 
Do góry