reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Nie martw się, mój też nie jest romantyczny. W nagrodę że dziś walentynki obejrzał że mną uwaga!
KOBIETY mafii... bardzo romantyczny to był film [emoji23][emoji23][emoji23]
Akurat wszystkie mafijne i kryminalne to uwielbiamy na yt chyba całe kryminatorium przerobilismy [emoji23]
Ale żeby kwiatka kobicie dać to musi być święto [emoji23]
 
Ja tez lubię takie filmy, nie powiem że nie, ale kuzwa raz do roku moglibyśmy romansidlo obejrzeć [emoji23][emoji23] Ja kwiatki dostaje tylko na walentynki i dzień kobiet [emoji23][emoji23]
Akurat wszystkie mafijne i kryminalne to uwielbiamy na yt chyba całe kryminatorium przerobilismy [emoji23]
Ale żeby kwiatka kobicie dać to musi być święto [emoji23]
 
Ja tam uwielbiam :) ale nie gotuję buraków tylko wyciskam z nich sok i na tym soku robię, i obowiązkowo duża ilość boczku i kiełbasy bo dla mojego męża zupa bez mięsa to nie zupa, w sumie to każde danie bez mięsa to nie danie 😂 nawet jajecznica.. To nie jajka ewentualnie z kiełbaska tylko kiełbasa ewentualnie z jajkiem :D
Uwielbiam zupy i mogłabym codziennie jeść tyle, że od miesiąca bez mięsa bo aż mnie wzdryga na samą myśl o mięsie w zupie haha
Najgorsze jest to, że teraz sama przy garach nie stanę a mąż nie jest Gesslerową haha

Walentynek nie obchodzę, z czym do końca mąż się nie zgadza więc kupuje kwiaty od zawsze ale wybaczam bo dostaję je też bez okazji.
Moim zdaniem to Święto dla tych, którzy obchodzą miłość raz w roku, takie na odwałkę ;) Co widać na Fejsiku chociażby. Może inaczej bym pisała, gdyby mój Mąż też się odpalał raz w roku.
Za to uwielbiałam w czasach Szkolnych :) I teraz przeżywam razem z Synem :D Czuję ten dreszczyk emocji :D
 
Coś czuję że cały wątek staraczek przyniesie się tutaj [emoji23] Chwilę mnie nie było i już wiem że nie nadrobię [emoji44]
 
reklama
Coś czuję że cały wątek staraczek przyniesie się tutaj [emoji23] Chwilę mnie nie było i już wiem że nie nadrobię [emoji44]
Staraczki muszą hulać dalej :) Jest sporo dziewczyn, które nie dadzą rady pisać beztrosko o objawach ciąży, kiedy są jeszcze po drugiej stronie.
Ja je rozumiem i już dawno byłam za otwarciem takiego Ogórkowego ;)
Spójrzcie obiektywnie na ostatnie kilkanaście stron - dialogi między ciężarnymi. Wchodziły dziewczyny załamane wynikami czy 1dc i Ich posty ginęły.
Fajnie się pośmiać dla rozluźnienia atmosfery ale wiem sama po sobie mając w głowie listopad, że mnie by raczej szlag trafił, wtedy musiałam się w ogóle zresetować na jakiś czas.
Wątek Staraniowy powinien pozostać Staraniowym i nie wypada tam robić bałaganu :)
Takie jest moje zdanie od początku :)
 
Do góry