reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Nadrobiłam :) Ja w pierwszej ciąży miała bardzo późno mdłości z dwa razy zwymiotowała a tydzień czy dwa niedobrze mi było i jesc nie umiałam a pamiętam że to Wielkanoc była, a w drugiej to pamiętam że raz mi rano było niedobrze i na tym koniec :) @ prawdopodobnie w piątek no chyba że się będzie jeden z dłuższych cykli, i mam też dość śluzu ahh ciekaw czy w tym 7 cyklu pyklo. Wogole to jedna siostra urodziła w styczniu, druga 4 dni temu i mnie to trochę dobija jak mówią no zrób sobie to będziemy miały z jednego rocznika ahh one nie wiedzą że się staramy zostawiliśmy to dla siebie.
 
Ja miałam to .
To czekanie było takie nudne
Wyszła mi hiperprolaktynemia tzn prolaktyna miałam 15 a po tym leku po 1h ma wzrosnac max 6razy ja miałam 11 razy więcej . Ten lek działa jak taki dobry wkurw haha pod wpływem stresu hak reagujesz
dostałaś leki na to? u mnie lekarz podejrzewa guza przysadki
 
dostałaś leki na to? u mnie lekarz podejrzewa guza przysadki
Dobra przypomniało mi Sie bo ja to robiłam ponad rok temu . Jeśli urośnie dużo to fakt podejrzewa się guza przysadki. Jutro ci mogę zdjęcie tego wysłać bo teraz już w łóżku jestem . Dostałam na prolaktyne noprolac ale brałam go 2mies wszystko się u mnie wynormowalo.
Bo będziesz mieć PRL badana i po badaniu dostaniesz tabletkę 1h po niej PRL znowu. Ja miałam raz nie dwa razy . Wystarczyło tak babka powiedziała i tabletkę ci dadzą jak pokażesz skierowanie na to badanie.
Jeśli jest dużo przekroczone to podejrzewa się guza przysadki ja juz na ten temat dużo czytałam. Ja miałam nie max 6 jaki pisze tylko aż 11x więcej przekroczony
 
Dobra przypomniało mi Sie bo ja to robiłam ponad rok temu . Jeśli urośnie dużo to fakt podejrzewa się guza przysadki. Jutro ci mogę zdjęcie tego wysłać bo teraz już w łóżku jestem . Dostałam na prolaktyne noprolac ale brałam go 2mies wszystko się u mnie wynormowalo.
Bo będziesz mieć PRL badana i po badaniu dostaniesz tabletkę 1h po niej PRL znowu. Ja miałam raz nie dwa razy . Wystarczyło tak babka powiedziała i tabletkę ci dadzą jak pokażesz skierowanie na to badanie.
Jeśli jest dużo przekroczone to podejrzewa się guza przysadki ja juz na ten temat dużo czytałam. Ja miałam nie max 6 jaki pisze tylko aż 11x więcej przekroczony
Dziękuję 😊 ja jutro ide na to badanie o 7:40 wykupiłam tabletki ,ktore jutro mam sobie zapodac
 
reklama
Mój też raz poszedł za parawanik i czekał :baffled:

Hahaha śmiesznie to musiało wyglądać jak stary musiał być skitrany za kotarą 😂 jak intruz 😂

😅😅😅

Ja sie wlasnie malo nie posikalam... kupilismy takie oslonki na owoce i warzywa zeby nie schly w ikei... przyszlo co do czego dzis trzeba bylo nalozyc to na ogorka :D wygladalo to .... domyslcie sie
emoji23.png

No to jeszcze tylko poćwiczyć na bananie 🍌 lub 🍐🍆🥕🥖 i wszelkie długości opanowane ;)

Hej dziewczyny.
Beta dzisiaj tylko 45.. zycie...

Kurcze... :( A już byłam taka pewna, że idzie wszystko ku dobremu...
Przykro mi bardzo, że tak to się potoczyło :(
Trzymaj się nam!

Heeeej hej!!!
Jestem
emoji16.png

Żyje, jeszcze nie umarłam
emoji2957.png

Na wasze nieszczęście
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png

Przepraszam że się nie odzywałam Ale miałam mega intensywny weekend. Kumpela.sie rozwodzi, więc musiałam ja wesprzeć na duchu
emoji4.png
U mnie okej jakby co Ale nie nadrobić Was, bez szans WGL. Jestem dzisiaj już osrana, bo jutro mam pierwsza wizytę i nie wiem czego się spodziewać
emoji2368.png
Denerwuje się okropnie! Jak były jakieś II kreseczki to gratulacje dziewczyny
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
@Smerfetka94 Kochana tak bardzo mi przykro, tak BARDZO Ci kibicowalam... Trzymaj się tam!!+
emoji8.png
emoji8.png
emoji8.png

Uff... Super, że wszystko gra :) Daj znać jak po 1 wizycie :) Napewno będzie wszystko gitarka!

U mnie w rodzinie sporo bliźniaków 😂😂😂

Jeżeli geny były przekazane Twojej mamie to jest szansa spora ;)

Eh nocka, organizm do dupy, nawet nie mogę przysnąć jak mam możliwość w pracy... koszmar. Może koleżance sie chociaż uda... Ja zobaczyłam filmiki z przedszkola chrześniaka... był taki fajny malutki chłopczyk, mały przystojniak a teraz już chłopisko się robi (3 klasa) normalnie aż łezka w oku...
Dobrze, że chociaż jego mam skoro może nigdy nie będę miała dzieci. Może nie zapomni małej ciotki, która mu dupsko przewijała, parzyła herbatki i masowała brzusio, bo straszliwie długo go kolki męczyły... Zawsze zrobił kupsko w najmniej odpowiedniej chwili np. jak staliśmy na krańcówce autobusu a on własnie ruszał 😅 😅 Ah tyle wspomnień wróciło... Był cudnym noworodkiem, niemowlaczkiem a potem takim samodzielnym przedszkolakiem 😭😭😭. Dobrze, że jeszcze daje się czasem poprzytulać :)
 
Do góry