reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Nic innego mi nie zostało 😉
A u mnie @ zaraz chyba nadejdzie. Zaczął mnie bolec brzuch na @, krzyż też boli, wyszedł kolejny pryszcz, jestem nerwowa i do tego mała plamka na bieliźnie też się pokazała 😔
Dopóki się nie rozkręci...to zawsze jest nadzieja... pamiętaj... A jak nie to kolejny cykl za który będę również trzymała kciuki 😍 ogórkowa jadłaś??
 
reklama
Test owu wieczorny znowu prawie pozytyw ale jeszcze nie... A jak wiemy prawie robi wielką różnicę jeżeli chodzi o testu owu. Ten cykl spisuje na straty. Jest nietypowy, może przez to że choruje.. trudno. Nie ten to następny [emoji846][emoji1745] mam go już dość

A wiesz, ze takie cykle spisane na straty potrafią pozytywnie zaskoczyć [emoji846] czuje, ze razem do doktorka bedziemy chodziły [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
 
@bleucoco pamiętam, że Ty od razu po owu brałas dupka. Jak długo go brałas? Jakieś przerwy robiłaś?
Zgadza się, miałam brać od kwietnia 2019 r. 18-27 dc przy cyklach 31 dniowych czyli zaraz po owu. Brałam tak cały czas w każdym cyklu bez przerw.

14 cykli starań, w tym ostatnim postanowiłam nie odstawiać dupka w 28 dc i brać dalej. Nie wiem w sumie czemu. Przeczytałam, że jest coś takiego jak niewydolność ciałka żółtego i pomyślałam sobie, że może nam się nie udaje dlatego, że odstawiam ten duphaston i organizm wtedy przechodzi szok i przychodzi @. No i w tym cyklu co nie odstawiłam zaszłam w ciążę i lekarz każe brać duphaston dalej 2 razy dziennie :)

Nie wiem czy to miało jakieś znaczenie czy to przypadek... Może podświadomie czułam, że jestem w ciąży, a nie byłam tego świadoma i dlatego nie chciałam dupka odstawiać? Sama nie wiem. A może wcześniej by się udało gdybym dupka brała po prostu do wystąpienia krwawienia, bo i takie stosowanie ulotka dopuszcza właśnie przy niewydolności ciałka żółtego. 🤷🏼‍♀️
 
Zgadza się, miałam brać od kwietnia 2019 r. 18-27 dc przy cyklach 31 dniowych czyli zaraz po owu. Brałam tak cały czas w każdym cyklu bez przerw.

14 cykli starań, w tym ostatnim postanowiłam nie odstawiać dupka w 28 dc i brać dalej. Nie wiem w sumie czemu. Przeczytałam, że jest coś takiego jak niewydolność ciałka żółtego i pomyślałam sobie, że może nam się nie udaje dlatego, że odstawiam ten duphaston i organizm wtedy przechodzi szok i przychodzi @. No i w tym cyklu co nie odstawiłam zaszłam w ciążę i lekarz każe brać duphaston dalej 2 razy dziennie :)

Nie wiem czy to miało jakieś znaczenie czy to przypadek... Może podświadomie czułam, że jestem w ciąży, a nie byłam tego świadoma i dlatego nie chciałam dupka odstawiać? Sama nie wiem. A może wcześniej by się udało gdybym dupka brała po prostu do wystąpienia krwawienia, bo i takie stosowanie ulotka dopuszcza właśnie przy niewydolności ciałka żółtego. 🤷🏼‍♀️
Ja właśnie wzięłam zastrzyk i się zastanawiam nam dupkiem. Jedna gin mi kazała brać a dzisiaj u drugiej z radości zapomniałam zapytać. Czyli tak w poniedziałek/wtorek musiałabym zacząć brać 2x1 i nie przerywać pewnie do któregoś miesiąca jak uda mi się zajść.

Dzięki za pomoc 💕
 
Dziewczyny ja to już zgłupiałam,dostałam zlecenie na badania : prolaktyna,prolaktyna po obciążeniu 1godz ,po obciążeniu 2 godz,fsh i mikroprolaktyna i dzisiaj odebrałam wyniki i sa tam tylko 4 wyniki,a nie 5 i teraz głupia jestem,czy oni mi tego nie zrobili,czy nie było potrzebne,bo nie ma tam mikroprolaktyny
 
reklama
IMG_20200221_205012.jpg
 
Do góry