reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
A wskazania masz? Bo z tego co wiem w Polsce tylko w prywatnych klinikach na życzenie jest cc
W panstwowym chyba ciezko o ciecie na zyczenie, raczje trzeba miec wskazania, a jezwli nie to kogos kto te wskazania zalatwi za pieniadze oczywiscie. My rozwazamy cc ale prowadzimy rowniez w prywatnej klinice
 
Zawołali dzisiaj w pracy przełożonych i wprowadzili środki ostrożności u nas. Odwołano wszelkie wizytacje itd . Nie mogą zabronić nam latać , a kto wróci z urlopu to do biura na rozmowę . Nie wykluczają zamknięcia na jakiś czas . W Dublinie 30 km od nas zamknięto wczoraj szkole na 14 dni bo wycieczka wróciła z terenów z wirusem ... Powiem Wam ze musimy zrobić jakieś zapasy bo jak będzie to ok 5 km od nas to mogą pozamykać nam wszystko ... tak tu działają ...
 
Ja mam wskazania i chcieli zebym probowala normalnie rodzic...ach panstwowe szpitale... nawet przy 2 porodzie czekali az akcja sama sie zacznie.... a jak sie zaczela to stwierdzil lekarz ze poczekamy na rozwój sytuacji....
Wiec w panstwowym nawet ze skierowaniem od ortopedy beda podważać....
 
U nas juz puste polki ze wzgledu na wirusa za granica Bialorus i Litwa. A Bialorusinow u nas od groma :)
Zawołali dzisiaj w pracy przełożonych i wprowadzili środki ostrożności u nas. Odwołano wszelkie wizytacje itd . Nie mogą zabronić nam latać , a kto wróci z urlopu to do biura na rozmowę . Nie wykluczają zamknięcia na jakiś czas . W Dublinie 30 km od nas zamknięto wczoraj szkole na 14 dni bo wycieczka wróciła z terenów z wirusem ... Powiem Wam ze musimy zrobić jakieś zapasy bo jak będzie to ok 5 km od nas to mogą pozamykać nam wszystko ... tak tu działają ...
 
reklama
Ja mialam cesarke po 26 godzinach jak im zemdlalam, bo i tak nie chcialo sie nic za bardzo ruszyc. Utknelo w byle jakim rozwarciu i tyle :D a pozniej gronkowiec w gratisie i pozostawiane jakies nitki ze szwow... wiec teraz chce isc prywatnie na cc i bede miala pewność ze zrobia jak trzeba.
Ja mam wskazania i chcieli zebym probowala normalnie rodzic...ach panstwowe szpitale... nawet przy 2 porodzie czekali az akcja sama sie zacznie.... a jak sie zaczela to stwierdzil lekarz ze poczekamy na rozwój sytuacji....
Wiec w panstwowym nawet ze skierowaniem od ortopedy beda podważać....
 
Do góry