reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Ja na pewno nie zamierzam latem pracowac, ale latem to ja zapewne za kierownica sie nie zmieszcze 😂 juz mam małą piłeczkę i musze chodzic w ciazowych spodniach...
No tak ja chciałam od lipca iść na L4, ale teraz zaczęłam się zastanawiać nad czerwcem. Nie mam siły, motywacji, nie mogę się skupić, a przy pracy prawnika to nie mogę tak po prostu automatycznie wykonywać czynności tylko muszę być skupiona. Trochę to zaczyna mijać się z celem. Bardzo już chcę początek kwietnia, będziemy mieli USG prenatalne, II trymestr za pasem, będzie można w koncu w pracy powiedzieć!
 
No ja mialam w przyszlym tyg isc na urlop a pozniej na zwolnienie i nic z tego. Musze to jeszcze przesunac....
No tak ja chciałam od lipca iść na L4, ale teraz zaczęłam się zastanawiać nad czerwcem. Nie mam siły, motywacji, nie mogę się skupić, a przy pracy prawnika to nie mogę tak po prostu automatycznie wykonywać czynności tylko muszę być skupiona. Trochę to zaczyna mijać się z celem. Bardzo już chcę początek kwietnia, będziemy mieli USG prenatalne, II trymestr za pasem, będzie można w koncu w pracy powiedzieć!
 
Drogie, pamiętacie jak marudziłam, że w ciąży pogorszyła mi się skóra i pojawił trądzik? Nic nie pomagało, było z dnia na dzień coraz gorzej. Znalazłam na to sposób!

To krem konopny Cutis Help na dzień z atestem bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży (krem ma specjalną naklejkę na opakowaniu, że jest bezpieczny). Kilka dni i skora jest jak nowa! Coś niesamowitego! Polecam bardzo, bo pewnie nie tylko ja borykałam się z tym niemiłym problemem :)

Ponizej link. Na tym zdjęciu akurat nie ma tego atestu bezpieczeństwa, ale to wystarczy zapytać się w aptece może mają różne wersje :)

 
Okropna 🙁
Co u Ciebie?
Dobrze pamietam, że zrobiłaś sobie przerwę?
Gdzie wszystkie uciekly?
A u mnie leci powolutku. Cos mnie przeziebienie lapie i puszcza i tak co pare dni, masakra.
No chcialam zeby organizm trochę odpoczal po tych zawirowaniach.
Seksow prawie wogole...
Ale cos mam dziwne myśli od wczoraj. Znow czuje sutki. Z tym ze nawet nie wiem czy jestem juz po owu czy nie, bo nawet sie w to nie wsluchiwalam...
 
Gdzie wszystkie uciekly?
A u mnie leci powolutku. Cos mnie przeziebienie lapie i puszcza i tak co pare dni, masakra.
No chcialam zeby organizm trochę odpoczal po tych zawirowaniach.
Seksow prawie wogole...
Ale cos mam dziwne myśli od wczoraj. Znow czuje sutki. Z tym ze nawet nie wiem czy jestem juz po owu czy nie, bo nawet sie w to nie wsluchiwalam...
A badania jakieś robiłaś? Tak widziałam dziewczyny coś doradzały. Czy narazie całkowity reset od wszystkiego?
Uuu kochana, jak to dziwne myśli?
 
A badania jakieś robiłaś? Tak widziałam dziewczyny coś doradzały. Czy narazie całkowity reset od wszystkiego?
Uuu kochana, jak to dziwne myśli?
Nie robilam. Niedawno przestalam krwawic dopiero.
Zrobie sobie na poczatek takie podstawowe u rodzinnego,tarczyca itp itd.
Z dzieckiem na razie stopuje..czas pokaze.

Dziwne bo bola jak w ciąży...
 
reklama
Do góry