reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Dołączył(a)
14 Marzec 2011
Postów
5
Witam,
córka lada dzień kończy 4 lata, uznana przez ojca, w ciągu tego czasu kilkakrotnie przez niego odwiedzona bez większego zainteresowania. Przez dłuższy czas mieszkałam ok.200km od ojca dziecka i tym się wymawiała nie odiwedzając jej ( ale 100km na imprezy jeździł :), nie ma większego zainteresowania z jego strony, ostatni raz pytał o nią w lipcu. Płaci alimenty raczej z obowiązku i konsekwencji płnących z nie płacenia aniżeli z troski o byt dziecka, na świeta i urodziny przesyłam pieniądze.Jakis czas temu ożenił się i straciła zainteresowanie dzieckiem. O nic go nie proszę i nie pytam dlaczego ignoruje swoje dziecko. Nie wnoszze sprawy o ustalenie odwiedzin ojca bo nic na siłę. Moje pytanie brzmi czy mogę mu ograniczyc władzę rodzicielską, czy jest to możliwe.????

Jeśliby cokolwiek mi się stało to córka trafi do człowieka którego nie zna i który raczej jej nie bedzie chcial znac, to ją skrzywdzi.
 
reklama
Może Pani wnioskować o ograniczenie władzy rodzicielskiej ojcu. Z uwagi na fakt, że nie mieszkacie Państwo razem (trwałe rozłączenie rodziców) sąd prawdopodobnie przychyli się do Pani wniosku.
 
Do góry