reklama

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez Net-ka, 28 Lipiec 2014.

 1. Net-ka

  Net-ka Ninkowa Mamusia

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam, jestem jeszcze przed rozwodem ale z mężem mam już ustanowioną rozdzielność majątkowa, alimenty na dziecko, pozwolenie na paszport itd... Niebawem mają się odbyć rozprawy dotyczące opieki -widzeń nad córką oraz ograniczenia władzy dla mego męża nad córką. Mam obawy, że sąd nie ograniczy mu władzy, chociaż lista przewinień jest długa z jego strony, do tej pory BAŁAM się wyciągnąć pewne fakty na jego temat. Chodzi o uzależnienie od marihuany ,a także "cięższych" narkotyków.
  Rok temu pod moją nieobecność(byłam w pracy) przyszedł do mego męża kolega i razem palili marihuane, a potem wzięli dziecko na spacer. Mam o tym skopiowaną rozmowę między nimi z gadu-gadu. Nie mam niestety do jego gg już dostępu, on już tego nawet nie używa. To jest ich autentyczna rozmowa o to, że się czepiam i żeby kolega przesłał mu o czym rozmawiali, bo on musi się wyprzeć a nie wie co wyczytałam, bo skasował archiwum(nie wiedział, że byłam szybsza i mam co trzeba). Nie wiem tylko czy to jest dostateczny dowód w sprawie, bo przecież takie coś jest łatwo spreparować. Nie wiem zatem czy wyciągnąć to na rozprawie. Proszę o poradę. Czy to jest JAKIŚ dowód w sprawie?On opiekował się córką pod wpływem środków odurzających.
   
 2. reklama
 3. E. Słotwińska-Rosłanowska

  E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dowody ocenia sąd, nie mogę wyrokowaćjaki będzie skutek. Niemniej jeśli uważa pani, ze przebywanie z ojcem stanowi dla dziecka zagrożenie, chyba nie ma Pani wyjścia i musi Pani zrobić wszystko by chronić dziecko.
   

Poleć forum