reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogromne opuchlizny po komarach , alergia ?! ratunku !

dziewczyny ja polecam moskill-zel który ma w składzie same naturalne składniki. nic nie ma w tym co mogłoby uczulac i powodowac podraznienia. co prawda napisane jest że zelem mozna smarowac od 3rz ale ja swojego 1.5 rocznego synka smarowałam i nic sie nie dzieje. Bardzo dobrze działa i szybko znika slad po ugryzieniu
 
reklama
U mnie i córka (5 lat) i synek (9 mcy) nie mają chyba typowej alergii na komary, ale bąbelki i opuchlizna naprawdę długo się utrzymują. Po ukaszeniu jest tak, jak piszesz - czerwone, opuchlizna i gorące :/ Potem są twarde bąbelki - i tak jest 2-3 TYGODNIE! Pytałam lekarki - mówiła, że tak dzieci zwykle mają... My używamy sztyftu po ukąszeniu z Chicco. Przede wszystkim dlatego, że łatwo się go nakłada i córka sama sobie to robi (ją bardzo długo bąbelki swędzą), zabierała go nawet do przedszkola, żeby tam też sobie posmarować, gdy znów zacznie swędzieć. Synkowi też robię, bo można to używać od 3 mca. Córka mówi, że jej pomaga, także polecam :) Przestaje to miejsce być swędzące i takie ciepłe od tego sztyftu :)
 
Do góry