reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogromny problem....

Dołączył(a)
28 Styczeń 2015
Postów
1
witam,jestem mamą trzymiesięcznego Filipa...Jest karmiony mieszanie,piersią i Bebilonem pro futura . niestety mały ma ogromny problem z wypróżnianiem się, kupka jest nieregularnie przy czym mały bardzo się napręża i wręcz męczy. Od czasu do czasu staram się mu pomóc ją zrobić a wtedy jest jak plastetlina :( Niestety podczas karmienia az się wigina i płcze,nie wiedziałam co mam zrobić zaczełam mu podawać od miesiąca espumisan napoczątku pomagał filp sam się załatwiał i to prawie codziennie niestety ten piękny czs mammy już za sobą mimo tego ze podaje mu ten lek nic się nie zmienia zaparcia powróciły.... nie mamm pojęcia co jest tego przyczyną... postanowiłam zmienić mu mleko na HIPP BIO COMBOTIC,ale minoł tydzień a poprawy nie ma i nw co zrobić czy zmieniać mu już melko na inne czy poczekać jeszcze ,bo podobno organizm musi się przyzwyczaić do nowego mleka... czy wrócić do bebilonu doodam jeszcze ze nie za bardzo chche jeść ten hipp dzisiaj od godz.10 rano do 17 nie chciał ruszyc hippa a jak zrobiłam mu bebilon to odrazu zjad. tylko ze przez tydzień jadł normalnie tego hippa nw co robić doodam jesczce ze jest po szczcepiące od wczoraj
 
reklama
Lady a dajesz coś do popicia? jak taka twarda, jak plastelina daj mu wody, ze 150ml na dobę starczy, albo herbatki koperkowej, która jest na wypróżnianie. Dziecko z cycka sobie wszystko wyciągnie i zje i się napije, a przy karmieniu z butelki,to trzeba podać coś do popicia ;-)
 
Jeśli nie chce maluch pić wody ani herbatki z butelki to tak jak u nas się sprawdziło to podawanie łyżeczka po trochu i cały czas próbowałam z butelki aż załapał. To prawda że dzieci karmione sztucznie muszą być dopajane. Pozdrawiam
 
Witaj.
Ja zaparzałam jedną śliwkę suszoną zalewając ją pół szklanki wrzącej wody, dawałam do popicia tę wodę. Trzeba uważać, bo dzieciaki róznie reagują na takie rewelacje, najlepiej czystą wodę... Śliwki niesiarkowane, szukaj info na opakowaniu.
 
Lady moja córka się tak wypróżniała. Była aż purpurowa. Też było jedzenie mieszane. Gdy w 6 tyg trafiłysmy do szpitala (po szczepieniu) to miała zlecone mase badań. I okazało się że ma zapalenie wątroby. wnet by mnie posądzano o picie i karmienie bo nie znaleźli przyczyny. W końcu jeden mądry lekarz zalecił nam badanie kału na krew utajoną. I okazało się że moja córka jest uczulona na białko mleka krowiego. Nie miała żadnych innych zmian skórnych, kolek itp typowych dla alergików. Preszłysmy na mleko dla alergików i jak ręką odjął. Wszystko wróciło do normy. Po skończonym roku zaczełam wprowadzać pomału mleko krowie i już jest wszystko w porządku :)
 
Oj tez przez to przechodzilam. Przez zaparcia, zmianę mlek, rozdrażnienie przy piciu, po szczepionce brak apetytu. Tez moje dziecko ma teraz 3 miesiące. Na zaparcia pomogło mleko nutramigen na recepte. Badania na alergie wyszły negatywne ale jest też takie coś jak nietolerancja i stad dobrze przejsc na mleko dla alergików.
 
reklama
Miałam taki sam problem, zmienilam na Bebiko 1 i jest super :) Mała nie chciała pić ani wody, ani herbaty koperkowej i rumianku. Ale bardzo jej smakuje herbatka na brzuszek z Humany od 1. tyg. :) pozdrawiam
 
Do góry