reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogromny przyrost wagi w ciąży..

reklama
przez pierwszy miesiąc jadłam zdrowo, tylko gotowane mięso, ale potem to już jak dzik, budyn, drożdżówki itp. brałam jodid 200 i wit d. no i spacery 3x na dzień po 2h.
 
Ja z synem przybrałam 30 kg ponad a jadłam mniej niż teraz będąc w ciąży, aktualnie 6 dni do porodu i 11 kg , tez mam niedoczynność i biore euthyrox . Być może ciąża a ciąża, właśnie zjadłam całe opakowanie paluszków z sezamem 500 kcal i popilam szklanka mleka , i dość często jem i dużo zaczynam od 5 rano z śniadaniem wiec trzecie śniadanie jest o 10 ;). Ja bym się nie martwila ważne, że dziecko dobrze się rozwija kg zejdą po ciąży
 
Ja z synem przybrałam 30 kg ponad a jadłam mniej niż teraz będąc w ciąży, aktualnie 6 dni do porodu i 11 kg , tez mam niedoczynność i biore euthyrox . Być może ciąża a ciąża, właśnie zjadłam całe opakowanie paluszków z sezamem 500 kcal i popilam szklanka mleka , i dość często jem i dużo zaczynam od 5 rano z śniadaniem wiec trzecie śniadanie jest o 10 ;). Ja bym się nie martwila ważne, że dziecko dobrze się rozwija kg zejdą po ciąży

Słyszałam, że ogólnie w pierwszej ciąży się zawsze więcej przybiera niż w następnej. Ale czy to prawda, nie wiem..
Oczywiście, że się cieszę ;) Dla mnie zdrowie dziecka najważniejsze! Jednak jeżeli jesteś osobą, która stara się dbać o swój wygląd.. no to troszkę trudno przyzwyczaić się do myśli o kolejnych dodatkowych kg, których nie da się zrzucić :(
 
Słyszałam, że ogólnie w pierwszej ciąży się zawsze więcej przybiera niż w następnej. Ale czy to prawda, nie wiem..
Oczywiście, że się cieszę ;) Dla mnie zdrowie dziecka najważniejsze! Jednak jeżeli jesteś osobą, która stara się dbać o swój wygląd.. no to troszkę trudno przyzwyczaić się do myśli o kolejnych dodatkowych kg, których nie da się zrzucić :(
Dasz rade ;) myślę, że po ciąży kg zejdą, chyba nie koniecznie to prawda która ciąża mama ze mną sporo przytyła i wyglądała super ,a po siostrze trochę mniej i sporo jej zostało. Mi się wydaje,ze jak się jest młodszym tez szybciej dochodzi się do siebie , teraz już 8 lat różnicy między ostatnia donoszona ciąża będzie więc zobaczymy jak kg po ciąży zleca. Z synem z 93 spadlam do 68 ale jadłam i tak przez parę lat doszłam do 80 kg ,przed zajściem w ciazy byłam na dietę i zeszło do 59 kg bardzo się balam efektu jojo, ale póki co nie jest źle
 
@JestemMamą miejmy nadzieję ;)

@Adeline89 moja mama i teściowa po każdej ciąży wyglądały super. Hehe A ja się już też do tych najmłodszych nie zaliczam ;) W tym roku 31 mi stuknie, więc to już nie jest to samo co 10 lat temu jakbym w ciąży była:D
 
@JestemMamą miejmy nadzieję ;)

@Adeline89 moja mama i teściowa po każdej ciąży wyglądały super. Hehe A ja się już też do tych najmłodszych nie zaliczam ;) W tym roku 31 mi stuknie, więc to już nie jest to samo co 10 lat temu jakbym w ciąży była:D
No u mnie 30 a z syna urodziłam mając 22 lata ☺ czuje się jak pierworodka☺
Pod koniec ciąży tez się już tak nie tyje także się nie martw
 
reklama
No u mnie 30 a z syna urodziłam mając 22 lata ☺ czuje się jak pierworodka☺
Pod koniec ciąży tez się już tak nie tyje także się nie martw

Ja dopiero pierwsze :o
No właśnie podobno na koniec najwięcej wagi się dostaje :/ Już nawet na wagę nie chce wchodzić.. A w przyszłym tyg znowu termin i znowu będą mnie ważyć i dołować, ehhhh :/
 
Do góry