reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ojciec nie przyjezdza na widzenia z dzieckiem .Paranoja.

kasia 1985

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2009
Postów
32
Miasto
kraśnik
Witam jetsem po rozwodzie od ponad 2 lat ojciec mial zasadzone wizyty w 1 sobote msc tylko przez okres 25 miesiecy nie byl u dziecka 15 razy ( raz na msc )msc wiec ponad rok. Mieszka od nas ponad 110 km teraz sobie przypomnial ze chce bym mu dziecko wozila do Warszawy przez 2 soboty w miesiacu ja pracuje od 3 miesiecy (sklep) we wszytskie soboty .Chce bym mu dziecko zostawiala i odjezadzala a on bedzie ja odwozil dziecko male 4 lata . Ma stale choroby on przyjezdzal na 30 minut ( .Mam zaswiadczenia od lekarza naszego ( alergolog ) i z przedszkola i oczywiscie bede wnioskowac o oddalenie wniosku ze wzg na zaswiadczenia lekarskie .Co jeszcze moge zrobic on sam nie wypelnial wyroku nie przyjezdzajac dzecko z nim nie zostanie na chwile beze mnie bo go nie zna. On do tej pory nie akceptuje mnie w roli jej matki chce sie mnie pozbyc z zycia dziecka.. Dodam ze komornik sciaga pieniadze on obecnie stara sie o uniewaznienie slubu koscielnego nic go nie obchodzi ani przedszkole leki ciuchy kompletnie nic..Ostatnio byl w sierpniu przyjechal wczoraj na 40 min.Jak powiedzialam ze dzeicko ma zapalenie oskrzeli to on nic tylko ze chce zaswidczenie od lekarza jalk mowilamz e tylko w tym msc wydalam 200 zł na leki i ponad 550 na przedszkole to jego to nic nie obchodzi. Sedzia na sprawie zlecila badania a RODK ( wiezi z dzieckiem ) nie ma zadnych .Rozmawialam wczoraj z dzieckiem ze bedziemy badani u P.Psycholog i ze bedzie musiala tam byc z tata powiedziala ze nie chce sama z nim zostac i zebym jej nie zostawiala ( placz). Prosze o pomoc ta sprawa to wymysl jego rodzinki .Jemu samemu nie zalezy na dziecku i jej uczuciach:( Jest coraz gorszy na wizycie mnie traktuje jak powietrze.Doskanale wie ze ja wiem najwiecej o dziecku ale jego to nie obchodzi.Prosze o rade i pomoc.
 
reklama
Witam jetsem po rozwodzie od ponad 2 lat ojciec mial zasadzone wizyty w 1 sobote msc tylko przez okres 25 miesiecy nie byl u dziecka 15 razy ( raz na msc )msc wiec ponad rok.
Ale 15 razy z rzędu czy 15 razy w różnych momentach? jesli to drugie, to nie można mówić, ze nie bnył przez 1 rok.

Mieszka od nas ponad 110 km teraz sobie przypomnial ze chce bym mu dziecko wozila do Warszawy przez 2 soboty w miesiacu ja pracuje od 3 miesiecy (sklep) we wszytskie soboty .
Nie wiem jak brzmi rozstrzygnięcie sądu, ale zapewne to ojciec ma odwiedzać dziecko.

Chce bym mu dziecko zostawiala i odjezadzala a on bedzie ja odwozil dziecko male 4 lata .
Sam fakt podróży to chyba nie jest problem, ale nie wiem czy pani ma obowiazek dziecko ojcu dowieźć.

Ma stale choroby on przyjezdzal na 30 minut
kto? Ojciec czy dziecko?

Mam zaswiadczenia od lekarza naszego ( alergolog ) i z przedszkola i oczywiscie bede wnioskowac o oddalenie wniosku ze wzg na zaswiadczenia lekarskie .
jakiego wniosku? Nic Pani o wniosku nie pisała? kto go złożył? Kiedy? Co to za zaświadczenie?

Co jeszcze moge zrobic on sam nie wypelnial wyroku nie przyjezdzajac dzecko z nim nie zostanie na chwile beze mnie bo go nie zna.
A co pani chce osiągnąć?

On do tej pory nie akceptuje mnie w roli jej matki chce sie mnie pozbyc z zycia dziecka..
Może Pani to przybliżyć?

Dodam ze komornik sciaga pieniadze on obecnie stara sie o uniewaznienie slubu koscielnego nic go nie obchodzi ani przedszkole leki ciuchy kompletnie nic..Ostatnio byl w sierpniu przyjechal wczoraj na 40 min.Jak powiedzialam ze dzeicko ma zapalenie oskrzeli to on nic tylko ze chce zaswidczenie od lekarza jalk mowilamz e tylko w tym msc wydalam 200 zł na leki i ponad 550 na przedszkole to jego to nic nie obchodzi.
jesli sąd zasądził alimenty to poza nimi ojciec prawnie nie ma obowiazku interesowania się wydatkami. jesli wg pani alimenty są za niskie to mzoe Pani wnioskowac o ich podwyższenie.

Sedzia na sprawie zlecila badania a RODK ( wiezi z dzieckiem ) nie ma zadnych
Nie napisała Pani najwazniejszego - kto i w jakim zakresie założył postępowanie.

Rozmawialam wczoraj z dzieckiem ze bedziemy badani u P.Psycholog i ze bedzie musiala tam byc z tata powiedziala ze nie chce sama z nim zostac i zebym jej nie zostawiala ( placz).
Nie jestem psychologiem, ale wg mnie to bardzo niepokojąca reakcja dziecka.

Prosze o pomoc ta sprawa to wymysl jego rodzinki .
Ciągle nie była pani łaskawa napisac jaka to "sprawa".


 
Do góry