reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ojciec sie nawróci ?

fuus3k

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2016
Postów
18
Wiele osób mi mówi , samo to że ojciec nie interesuje sie dzieckiem w czasie ciąży za dużo nie znaczy ,bo wszystko może sie zmienić po urodzeniu dziecka (jak je zobaczy i wgl) .Któraś z was miała taką sytuacje że wasz były partner nagle sie nawrócił i zachciało mu sie być ojcem ? Moim zdaniem to nie ma różnicy czy dziecko juz jest na świecie czy nie i tak powinien wykazywać jakieś zainteresowanie a skoro tego nie robi i mi nie pomaga w żadnen sposób przez całą ciąże to potem niech spada na drzewo , bo ja nie mam ochoty na takie coś pozwalać ale tez nie chce mu utrudniać kontaktów z dzieckiem (aczkolwiek jesli sam nie pyta sie nie dzwoni ani nic to ja mu sie nie będę narzucać i prosić o to zeby zainteresował sie własnym dzieckiem) kolejny fakt to ze chce małą uchronić przed zawodzeniem sie na nim jak bedzie starsza jak to było w moim przypadku .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry