reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OK czas na poważny temat - WÓZKI

ja się zdecydowałam w końcu na teutonię mistral sport
cztery kółka a dwa sketne z mozliwościa blokowania w obie strony, przekładana rączka, ciche składani budki, różne wentylacje i moskitiery (mąż jak zobaczył jak fajnie może być wyposazony wózek to aż wymiękł), sztywna duża gondola i do tego kupimy fotelik romer - ma najlepsze wyniki w testach adac

w Polsce rozważałam bebe comfort, ale ich spacerówka jest podobno nie za ciekawa, potem oglądałam emmaljungę, ale ciężka i bez skrętnych kółek, a quinny miało słabą gondolę w porównaniu z teutonią


zresztą najlepiej zrobić wstępną selekcję oczekiwań "na sucho" a potem pojeździć wózkiem po sklepie, to czasami diametralnie zmienia pogląd na dany model

Kasia23 co do stronki to zajrzyja na http://foteliki.info tam są testy i od tego zacznij
a wózkow szukaj w sklepach internetowych i na stronach producentów, sporo linków jest na forum

pozdrawiam
kasia
 
reklama
Ja wczoraj oglądałam Mikrusa Alu Sprinta i Pani która sprzedawała powiedziała, ze wózek jest super ale jeżeli ja w czerwcu rodze to na zime trzeba będzie wyciągnąć spacerówke a ona jest mało zabudowana i na nasze zimy sie nie nadaje....... Także dla nas dziwczyny ważne są spaerówki bo w gondolach nasze dzidzie nie będą chciały całą zime jezdzic.... No i jeszcze jeżeli chodzi o Mikrusa to niby ma duży wybór kolorów ale jak sie zamówi jakiś wybrany to.... oni i tak inny przysyłają no i tkaniny ma różnych gatunków.... Polska firma..... Więc już nie wiem, który!!!!! Peg Perego Young może.....
 
DZIEWCZYNY A JA JUŻ MAM SWÓJ WYMARZONY WÓZEK..JEST CUDOWNY...ROZPAKOWAŁYŚMY GO Z TEŚCIOWĄ, BO MĄŻ DZISIAJ WYJECHAŁ NA POLIGON I SAME WALCZYŁYŚMY, ALE KOBIETY SĄ UPARTE HIHIHI I UDAŁO SIĘ PRÓBA GENARALNA PO DOMKU...SUUUUUPER....
kÓŁKA NIE SĄ SKRĘTNE ALE TO TYLKO PLUS WG NAS....I SIĘ MIĘKKO PROWADZI A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE A mALUSZEK NAwet DO 8 MIESIĄCA POWINNIEN ZMIEŚCIĆ SIĘ W GONDOLCE JEST DUŻA I PRZESTRONNA...I TEN KOLOR :) :) :) :) :) :)
 
Klamko - Ola opisała wszystko i wkleiła nawet zdjęcia wózka jakoś na początku tego tygodnia... Sprawdź wstecz...
 
Ja się zdecydowałam na Teutonie Spirit S3 ;D ;D Baaaardzooo mi sie podoba i ma 3 lata gwarancji!!!!!!! Solidny, lekki, duża spacerówka, dokupuje gondolke na stelaż też sporą i pasuje fotelik Maxi Cosi ;D Cudo. Można je obejrzeć na stronie www.teutonia.pl lub dotknąć w Świecie Dziecka przy Jupiterze w Warszawie.
 
Klamko - śliczne te wózeczki! Znasz może orientacyjne ceny zestawu- tj. wózeczka, gondoli, fotelika?
podoba mi się - mistral i primus
 
Ja tu tak z mam kwietniowo/majowych chcialam odradzic zakup Alu Sprinta!!! Poczytajcie recenzje np na forum gazety i innych forach o wozkach! to nie latwy wybor!!! ja juz sie interesowalam przed II kreseczkami i nadal mam metlik w glowie choc juz raczej jestem zdecydowana.
Co do tego Sprinta to on sie strasznie psuje jest nie wygodny i ogolnie nie polecany :(:(
 
reklama
Rusałeczko tutaj masz adres stronki na ktorej są te wózki i ceny. Tak około 1600zł kosztują spacerówki (zależnie od modelu) i ok 400zł gondole ale masz trzy rodzaje do wyboru i ceny tez sie wtedy róznią. Ale warto zainwestować taką kase bo wózek ma 3 LATA gwarancjii więc sprzedając go po roku albo dwóch (chociaż podobno większość rodziców ze względu na jego funkcjonalnośc i jakość używa go przez 3 lata) można nawet za 70% ceny go sprzedać!!! Ja się zakochałam na Amen i mój narzeczony też :D :laugh: ;D
 
Do góry