reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OK czas na poważny temat - WÓZKI

nie no z tymi wozkami to czysta makabra...ja to wogole mam podwojne nieszczescie bo pracowalam przeszlo rok w hurtowni dzieciecej i naogladalam sie tyle wozkow ze teraz naprawde zadko ktory mi sie podoba...
ale sa dwa modele naszczescie ktore przypadly mi do gustu ...Quinny buzz i Stokke xplory...fakt jednak jest jeden ze oba wozki sa przeznaczony tylko i wylacznie do jednego celu...przewozenia naszych maluszkow..wiekszych zakupow nie zrobimy z tymi wozkami..coprawda maja one "cos" co nazywaja koszyczkiem ale mozna tam ewentualnie zapakowac pampersa i butelke:):) ...
przyznam ze nigdy nie kupilabym wozka typu TAko gleboko-spacerowy...wozki tego typu sa ciezkie(ok.14kg),najwazniejsza jest spacerowka bo wkoncu najdluzej bedzie nam sluzyc...wiec musi byc wygodna i leciutka..a wozek typu Tako nadal jako spacerowka ma 14kg...jesli trzeba tarmosic taki wozek gdzies po schodach to dla kobitek to nielada wysilek... CHcialabym jednak poznac Wasze opinie na temat wozka Quinni i Stokke bo kiedy ja pracowalam to Quinni dopiero co wchodzil a o Stokke to nawet nie mialam pojecia:):):):)
POZDRAWIAM:):):)
 
reklama
patrycja24berlin pisze:
CHcialabym jednak poznac Wasze opinie na temat wozka Quinni i Stokke bo kiedy ja pracowalam to Quinni dopiero co wchodzil a o Stokke to nawet nie mialam pojecia:):):):)     
POZDRAWIAM:):):)
 

Moja koleżanka ma wózek Quinny (ale nie buzz) i bardzo sobie chwali - lekki, zwrotny, wygodny. Jej córcia urodziła się w listopadzie i jak na razie jeździ w gondolce ale nie Quinny ale... Maxi Cosi (pasuje jak ulał). My chyba zdecydujemy sie właśnie na taki.
 
no to mamy juz wózeczek;)


tak jak pisałam - zastanawialiśmy się nad - mikrusem alu sprint, implastem 4xl i deltimem focus..- pierwszy (mimo iż bardzo nam sie podobał wizualnie- wiele osób nam go odradzało..wiec..zrezygnowaliśmy z tego zakupu).. i po zasięgnieciu informacji na temat tych dwóch pozostałych - zdecydowaliśmy i kupiliśmy DELTIM FOCUS:)pełen zestaw - ten kolorek:)
jest cudny!
1fokus.jpg

grillo29_27.jpg
 
Rusałko śliczny!!!!! Ja nadal w końcu nie wiem który... Chyba jednak przy MUTSY zostane :D Ale ne sklepowej tylko z Allegro :D :laugh:
 
Asiu premier jest bardziej miękki bo zawieszenie ma tak jak mój na wachaczach..uważam,że takie wózki łatwiej się prowadzi i Maluszkowi jest bardziej wygodnie...decyzja należy do Ciebie
 
reklama
Do góry