reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OK czas na poważny temat - WÓZKI

Agatko - te schody sa kosmiczne ..jej dobrez ze sie przeprowadzacie...Moja kolezanka mieszkala w Antwerpii, u niej klatka schodowa byla taka waska, ze mysalm ze klaustrofobii dostane, a jak jechalysmy winda to ledwo sie we dwie zmiescilysmy.
Ja mieszkam na 3 pietrze bez windy, podono na dole jest wozkarnia, pol pietra w dol, wiec dam rade alebo bede zostawiac wozek w garazu.
Dzisiaj widzialam moj wymazony Quinny na zywo. Ale sliczny jest, w galerii babeczka z nim jechala. Niebieski..ajjjj
 
reklama
Dziewczyny,może któras z was wie gdzie w Warszawie lub okolicach jest jakis duży sklep z wielkim wyborem wozków? ;)Bo co zawitam do jakiegoś sklepiku to mają zaledwie kilka sztuk i to nie takich jakie mnie interesują...
 
W Warszawie Olu przy Jupiterze jest duży Świat Dziecka i tam jest naprawde sporo wózków do wyboru, wszystkie marki tylko Deltima nie mają..... Polecam.
 
Ja narazie napalilam sie na wozeczek polskiej firmy.Widzialam na zywo i ma podobno dobra opinie(przynajmniej pani w sklepie tak mowi)
to spacerowka z nosidelkiem
www.wychamet.pl
 
Dzisaj jak bylam w Kosciele byl chrzest. Rodzice maluszka przyjechali z nim Deltimem Focusem plus fotelik zapiety na stelarzu. Sluchajcie zarabiste, tata tego malca jedna reka wypial fotelik i wziol malca a druga zlozyl wozek. Trawlo to 5 sekund a facet taki mkrusek byl a zniesienie wszystkiego do samochodu nie nastreczylo mu problemow. Coraz wiecej plusow widze tego mojego "automobila" ;D
 
Dziewczyny a co sądzicie lub moze co słyszałyście o wózku IMPLAST 4XL?? Podoba mi sie ale nie wiem czy to dobry wybór....
 
Slyszałam Klamko same dobre opinie na temat tego wózka- i nawet przez jakiś czas sama się nad nim zastanawialam..bo wciaż rozwazamy decyzję - między ..1. mikrus alu sprint , 2 deltim fokus, 3. implast 4xL ..aczykolwiek tylkodotykałam i prowadziłam wlasnie implasta:)
Wczoraj bylismy z mezem ogladac juz kilka rzeczy- m.in. wózek i łożeczko..i jesli chodzi o wózek - ma nam pani przywiexc jeden- przykładowy i poogladamy sobie :) ai i byc może sie w koncu zdecydujemy 8) Poza tym wybieramy sie Wawa- Czestowchowa- ale...haha- jak te sójki.. :D
 
reklama
Klamko driver jest ekstra ale ma pewien duży minus a mianowicie skrętne koła przednie nie mają blokady a przy jeździe na piasku czy śniegu cholernie utrudnia to życie...no i gondolka jest stosunkowo nie za duza zastanów się gdzie będziesz poruszała się wózeczkem....
A mi sie coraz bardziej podoba Bebecar...tracker lub stylo at...może któraś z Was wie coś na ich temat...w piątek jadę do Gdańska do hurtowni 2000 m same wózki to będę próbować... :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry