reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OK czas na poważny temat - WÓZKI

No to ja się chwalę moim nabytkiem. Jest leciutki jak piórko, wszystko się demontuje jednym paluszkiem, no a jakosć wykonania..........super!
A co najważniejsze szukałam w letnich kolorach więc jest jaśniutki. Gondolka ma klimę i regulowane pokrętłem oparcie, a fotelik do samochodu mocuje się na specjalnym stelażu, tak , że nie trzeba już go przypinać pasami. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. No i w końcu moje dziecko dało mi się do niego dotknąć bo 2 dni woził misia, tak, że nawet nie mogłam się nim nacieszyć. 

img00454wa.jpg
img00466vw.jpg
img00479zn.jpg

img00493qm.jpg
img00517zo.jpg
img00520as.jpg


UFFFF ale sie napracowałam ;D
 
reklama
Wygląda super, Sumko! Gratuluję zakupu!! A możesz mi jeszcze powiedzieć, co to dokładnie jest za wózek? I ile waży?? I jeśli możesz jeszcze napisać, ile takie cudo kosztuje...
 
i ja też:))) po proszę

Z drugiej strony, jak patrzę na Wasze zaawansowanie w tych wszystkich zakupach, to troszkę żali mi się robi, że u mnie to tylko brzuszek wskazuje na to, że ktoś pojawi się w naszym zyciu. Ale cóż muszę wytrzymać do czerwca, nie tylko ze względu na jakieś tam obawy przed wczesnym kupowaniem- ale w głównej mierze z powodu innych wydatków, które ciagle się pojawiają. Ale na pewno sobie odbiję!
 
A więc jest to wózek włoskiej firmy Peg Perego waży ok 12 kg razem z gondolką, spacerówka jest lżejsza. Firmę polecam ponieważ miałam juz poprzednio wózek spacerowy tej firmy więc znam jej jakość.
Całe pokrycie jest zdejmowane i mozna je wyprać i co najważniejsze materiał nigdy nie blaknie nawet przy największej ekspozycji słonecznej. Pozatym ja jestem strasznie czepliwa jeśli chodzi o jakosć wykonania i jak widzę krzywo przeszytą nitkę to dostaję piany na ustach, tutaj jakość jest naprawdę, super nie mam sie do czego przyczepić.
Cały zestaw razem z fotelikiem i bazą do samochodu kosztował 800,- , wyczaiłam go na allegro, ale miałam to szczęście że babka była też z Warszawy i mogłam pojechać i obejrzeć na własne oczy i okazało się że wygląda jak nowy ;D
 
To bomba Sumko- wózek fajowy, cena superowa:)- jednym slowem - wyczailas okazję :)extra!
 
To ja też się pochwalę naszym okazyjnym zakupem :D (też allegro - zdjęcia "oryginalne" bo w domu go jeszcze nie obfotografowałam)
Deltim fokus exclusive, czerwień ferrari, używany podobno sporadycznie- jest dosłownie jak nowy (moja mama myślała że nowy kupilismy)
W komplecie gondola (naprawdę duża), spacerówka i fotelik z wkładką dla niemowlaka. Poza tym gondola także ma atest do przewożenia w samochodzie. Dostaliśmy też folie przeciwdeszczowe na wszystkie trzy opcje, torbę, parasolkę. Koła są pompowane, chyba 25 cm (bywają jeszcze większe ale myślę że te spokojnie wystarczą) Wszystko montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a poza tym deltim focus - jak to deltim focus...każda pewnie już co nieco o nim wie :)
 
reklama
Basiu a za ile udalo Ci sie go kupic? I czy raczka sie przeklada czy tylko wozek mozna roznie zamontowac? przepraszam ,ze tak sie pytam ale narazie sie tylko orientuje w temacie i wszystko chce wiedziec ;)
 
Do góry